Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

IMG 20180325 214041Jak szybko uszyć prostą i elegancką suknię w klimacie fantasy ulubionej postaci literackiej? Gdzie szukać niedrogich materiałów oraz narzędzi, które będą Ci potrzebne? - Na te pytania starała się dokładnie odpowiedzieć po raz drugi na zajęciach z szycia cosplayu Kaja Jurkowska. Jej pasja i zamiłowanie udzieliły się również na tym spotkaniu uczestnikom warsztatów, gdzie dokańczane były stroje z poprzednich zajęć oraz powstały pomysły na nowe kreacje.

2016 11 08 zamknieta bibliotekaSzanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że w godz. 14:00-15:00 filia biblioteczna w Bielanach Wrocławskich będzie zamknięta ze względu na wyjazd służbowy pracownika biblioteki do KOK w Kobierzycach. Za utrudnienia przepraszamy.

2018 04 09 teatrzyk 13Dnia 09.04.2018 r. biblioteka publiczna w Kobierzycach zorganizowała spotkanie z aktorami Teatru Edukacji i Profilaktyki ,,Maska". Spektakl ,,Na końcu świata. Przygody Misia i Kacpra Pirata" mówił o przyjaźni. O tym, że przyjaźń to nie tylko miłe słowa ale także poświęcenie, wielka moc, jaką daje człowiekowi i często, pozytywny wpływ na nasze życie.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony