Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

31.01.2018 r w Bibliotece w Bielanach odbyły się warsztaty krawieckie pt: "Stwórz swoją fantastyczną elfią sukienkę" czyli jak szybko uszyć prostą i elegancką suknię w klimatach fantasy ulubionej postaci literackiej, oraz gdzie szukać niedrogich materiałów i narzędzi, które będą potrzebne prowadzone przez miłośniczkę szycia oraz cosplayerkę Kaję Jurkowską.2018 31 01 warsztaty krawieckie

IMG 2539W Bibliotece w Bielanach grupy przedszkolne Sówek, Rybek, Sikorek, Pszczółek oraz Jeżyków z Przedszkola Samorządowego w Ślęzy miały okazję uczestniczyć w zajęciach tematycznych, na których przedszkolaki dowiedziały się nieco informacji na temat zwierzątek, które reprezentują ich nazwy grup.

2017 12 08 Spotkanie swiateczneW dniu 08.12.2017r. odbyło się świąteczne spotkanie dla przedszkolaków z ZSP w Wysokiej. Podczas spotkania dzieci mogły usłyszeć o tradycjach związanych z Wigilią, Świętami Bożego Narodzenia oraz o historii związanej ze Świętym Mikołajem. Jak się okazało w domach dzieci nie wszystkie tradycje są takie same. 

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony