Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 01 02 schroniskoZ okazji Światowego dnia kota, który wypada 22 lutego 2018 roku, biblioteka w Tyńcu Małym zaprasza wszystkich czytelników do wzięciu udziału w zbiórce żywności, zabawek i koców dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Darczyńców zapraszamy do odwiedzin naszej biblioteki do końca lutego. Liczymy na waszą pomoc.

2018 30 01 fantastyka.1W dniu 30.01 oraz 31.01 w bibliotece w Tyńcu Mały odbyły się spotkania dotyczące komiksu oraz fantastyki. Podczas spotkania pod tytułem „Czym jest komiks?” przedstawiono czytelnikom biblioteki podstawowe pojęcia dotyczące tego zjawiska na podstawie książka Scotta McClouda, która w wyjątkowy i pasjonujący sposób opowiada o historii, teorii tego medium, jego języku i sposobach, w jaki komiks działa na czytelnika.

2017 12 06 mikołaj1W dniu 06.12.2017r. odbyło się mikołajkowe spotkanie dla najaktywniejszych młodych czytelników Tynieckiej biblioteki. Podczas spotkania dzieci słuchały mikołajowych historii z książki ''Wesołych Świąt - bajki pod choinkę'' z serii Walta Disneya oraz wspólnymi siłami odśpiewały dwie wybrane przez siebie kolędy.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony