Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej dla dzieci 3-5 lat
Krzyżowice, Tyniec n/Ślęzą

2018 03 23 warsztaty 10Kolejne spotkania z maluszkami w Tyńcu nad Ślęzą za nami. Podczas cyklicznych warsztatów przygotowywaliśmy wspólnie ozdoby świąteczne, tęczowe piaski w butelkach oraz wiele innych, ciekawych prac. Najfajniejsze jest jednak to, że czas upływa nam na świetnej zabawie! Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć :).

2018 03 08 zagroda zajaczka 02Jak co roku, dzieci uczestniczące w zajęciach edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą, odwiedziły Zagrodę Zajączka Wielkanocnego w Chwalimierzu, by pomóc w przygotowaniu świąt. Razem z zającem wykonały koszyczki, pisanki i kartki świąteczne.

2018 03 07 warsztaty ts 07W środę 07.03. w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci odwiedziła Pani Magda z KOK, z którą maluchy przygotowywały kolorowe i interesujące prace, wśród których nie mogło zabraknąć także tych, które zostaną wręczone mamom z okazji Dnia Kobiet. Zajęcia z najmłodszymi będą odbywały się cyklicznie.

2017 03 06 dzieci mlodsze 03Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą realizuje program dla dzieci, który ma na celu wspomaganie i ukierunkowanie dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami. Dzieci poprzez samodzielne doświadczenia, badania i eksperymenty poszerzają swoją wiedzą, uczą się pracy w grupie i poszerzają swoje umiejętności.

2018 01 30 dzien dziadkow tyniecnds 10Jak wielkim skarbem jest Babcia i Dziadek wiedzą nawet najmłodsze dzieci! Z okazji ich święta, dzieci w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą, przygotowały z Panią Asią i Panem Tomkiem specjalny spektakl, na który zaprosili Babcie i Dziadków.

2018 01 09 pasowanie 32W listopadzie, w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą miało udział wielkie wydarzenie - pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji z pomocą Pani Joasi i Pana Tomka, dzieci przygotowały specjalne przedstawienie, na które zaprosiły swoich rodziców.

Początek strony