Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Dzień Rodzaj zajęć Godziny Miejsce zajęć Instruktor prowadzący
PONIEDZIAŁEK Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Krzyżowice, ul. Główna 18 Agnieszka Jaksa
Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Tyniec nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Joanna Jędrzejczyk
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Nauka indywidualna śpiewu i gry na instrumentach 12:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Plastyka 13:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
J. angielski, II gr. gimnazjum 14:30-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Jaszowicach 15:00-19:00

Świetlica w Jaszowicach,

ul. Sportowa 2

Barbara Matuła
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Solnej 15:00-19:00

Świetlica w Solnej,

ul. Krucza 12 B

Magdalena Czarna
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Żernikach Małych 15:30-18:30 Świetlica w Żernikach Małych, ul. Tyniecka 3 Joanna Maniara
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Bielanach Wrocławskich 15.50-18.50

Obiekt Wielofunkcyjny Bielany Wrocławskie/Ślęza

ul. Przystankowa 2

Katarzyna Jagiełło
Robotyka WE-DO (dzieci 5-7 lat) 16:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Firma Screen by Play
Zajęcia taneczne – Misiaki Crew 16:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Dobkowicach 16:00-19:00

Świetlica w Dobkowicach

ul. Partyzantów 2A

Marta Ruszel
Klub Poszukiwaczy Tajemnic Przeszłości 16:00-19:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala komputerowa II piętro Marcin Wolny
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Królikowicach 16:00-20:00 Świetlica w Królikowicach, ul. Boczna 2A Wioletta Rumian
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Krzyżowicach 16:00-20:00

Świetlica w Krzyżowicach,

ul. Główna 18

Alicja Kantorska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Tyńcu nad Ślęzą 16:00-20:00 Biblioteka w Tyńcu nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Anna Orfin
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Budziszowie 16:00-20:00

Świetlica w Budziszowie,

ul. Słoneczna 22

Kamila Chalicz
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Owsiance 16:00-20:00

Świetlica w Owsiance,

ul. Wiśniowa 1i

Lucyna Wawrzyniak
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Wierzbicach 16:00-20:00

Świetlica w Wierzbicach,

ul. Tarnopolska 15

Monika Wiśniewska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Tyńcu Małym 16:00-20:00

Filia KOK w Tyńcu Małym,

ul. Domasławska 10

Jolanta Puszyńska
J. angielski Metoda Direct English poziom II 16:15-17:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Cieszycach 16:30-19:30

Świetlica w Cieszycach,

ul. Topolowa 1

Urszula Kańska
Szachy 16:30-18:00 Świetlica wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99; sala małych grup Rafał Siwik
Robotyka – gr. kontynuująca 17:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Firma Screen by Play
Zajęcia taneczne – Bang Bang Crew 17:00-18:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Akademia Malucha – mały artysta plastyk 17:00-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Pełczycach 17:15-20:15

Świetlica w Pełczycach,

ul. Długa 3

Paulina Wójcik
J. angielski gr. maturalna 17:45- 19:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Zajęcia taneczne – YO YO Crew 18:15-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Zajęcia taneczne – Hive Five Crew 19:30-21:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Zumba 20:00-21:00 Sala wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99 Agnieszka Ginardo
Taniec towarzyski dla dorosłych - kontynuacja 20:00-22:00 Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocł./Ślęzie ul. Przystankowa 2, duża sala Łukasz Cichowski
WTOREK Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Krzyżowice, ul. Główna 18 Agnieszka Jaksa
Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Tyniec nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Joanna Jędrzejczyk
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:00-16:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Plastyka 13:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
J. angielski kl. II kontynuacja 14:15- 15:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
J. angielski kl. II początkująca 15:00-15:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Zespół wokalny ZOLki 15:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Sandra Stankiewicz
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Damianowicach 15:00-18:00

Świetlica w Damianowicach,

Ul. Spółdzielcza 1B

Barbara Jaskulska
Nauka indywidualna gry na instrumentach 15:00-20:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocł./Ślęzie

ul. Przystankowa 2

mała sala

Mateusz Sztybrych
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Magnicach 15:30-18:30

Świetlica w Magnicach,

ul. Kwiatowa 14

Urszula Kańska
J. angielski kl. III kontynuacja 15:50-16:35 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Zespół wokalny "NO NAME"
17:00-19:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Nauka indywidualna śpiewu 16:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Sandra Stankiewicz
Zespół Jarzębina 16:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Tomasz Bykowski
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Kuklicach 16:00-20:00

Świetlica w Kuklicach,

ul. Kasztanowa 13

Lucyna Wawrzyniak
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Budziszowie 16:00-20:00

Świetlica w Budziszowie,

ul. Słoneczna 22

Kamila Chalicz
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Szczepankowicach 16:00-20:00

Świetlica w Szczepankowicach,

ul. Wrocławska 7A

Urszula Zbroińska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Ślęzy 16:15-19:15

Świetlica w Ślęzy,

ul. Główna 17

Agata Cynk
Robotyka WE-DO gr. młodsza 16:30-17:30 Świetlica wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99 Firma Screen by Play
J. angielski kl. III gimnazjum 16:45-18:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Akademia Malucha – mały artysta plastyk 17:00-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
Młodzieżowy zespół wokalny 17:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Sandra Stankiewicz
Robotyka – gr. starsza 17:30-19:00 Świetlica wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99 Firma Screen by Play
Kabaret Seniora „TEŚCIOWA” 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 13 Tomasz Bykowski
Kapela „WRC” 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Chór Diament 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Sandra Stankiewicz
J. angielski konwersacje - dorośli 18:15-19:45 Kobierzyck Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Indywidualna nauka śpiewu 19:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala na 1 Lila Reszke
Zespół wokalny Believe 18:30-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Zumba 20:00-21:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agnieszka Ginardo
ŚRODA Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Krzyżowice, ul. Główna 18 Agnieszka Jaksa
Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Tyniec nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Joanna Jędrzejczyk
Rytmika 11:30-12:00

Tyniec nad Ślęzą

ul. Sportowa 1

Tomasz Bykowski
Nauka indywidualna śpiewu i gry na instrumentach 12:00-16:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:45-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Plastyka 13:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
J. angielski kl. V 14:45-16:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Akademia Malucha – Mały Fizyk i Chemik 15:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Wioletta Rumian
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Dobkowicach 16:00-19:00

Świetlica w Dobkowicach

ul. Partyzantów 2A

Marta Ruszel
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Tyńcu nad Ślęzą 16:00-20:00 Biblioteka w Tyńcu nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Anna Orfin
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Wierzbicach 16:00-20:00

Świetlica w Wierzbicach,

ul. Tarnopolska 15

Monika Wiśniewska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Owsiance 16:00-20:00

Świetlica w Owsiance,

ul. Wiśniowa 1i

Lucyna Wawrzyniak
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Tyńcu Małym 16:00-20:00

Filia KOK w Tyńcu Małym,

ul. Domasławska 10

Jolanta Puszyńska
Akademia Malucha – Mały Artysta Tancerz 16:15-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
J. angielski dorośli – gr. średniozaawansowana 16:15-17:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Bielańskie Promyczki 16:30-17:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Agnieszka Faściszewska
Robotyka – mały technik 16:30-18:00 Filia KOK w Tyńcu Małym, ul. Domasławska 10; sala 5 Firma Screen by Play
Zespół "POSITIV ENERGY"
16:30-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala 1 Lila Reszke
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Krzyżowicach 16:30-20:00

Świetlica w Krzyżowicach,

ul. Główna 18

Alicja Kantorska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Żernikach Małych 15:30-18:30 Świetlica w Żernikach Małych, ul. Tyniecka 3 Joanna Maniara
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Magnicach 16:00-19:00

Świetlica w Magnicach,

ul. Kwiatowa 14

Urszula Kańska
Szachy – gr. początkująca 17:00-18:30

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2; małą sala

Rafał Siwik
Zajęcia taneczne – Jazz/Akrobatyka młodsi 17:00-18:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Akademia Malucha – mały artysta plastyk 17:00-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 26 Katarzyna Giebel
Zespół wokalny Różyczki 17:15-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 13 galeria Tomasz Bykowski
Zespół wokalny Jagódki 17:15-18:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala 30 Tomasz Bykowski
Zajęcia rytmiczno-taneczne 17:30-18:15 Sala wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99 Agnieszka Faściszewska
J. angielski – gr. dorośli 18:00-19:30

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Katarzyna Danielska
Indywidualna nauka śpiewu 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury,ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Zajęcia taneczne – Solo/Duety 18:30-19:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Szachy – gr. zaawansowana 18:30-20:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2; mała sala

Rafał Siwik
Zajęcia taneczne – Jazz gr. starsza 19:30-21:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Zumba 20:00-21:00

Filia KOK w Tyńcu Małym,

ul. Domasławska 10, sala nr 2

Agnieszka Ginardo
CZWARTEK Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Krzyżowice, ul. Główna 18 Agnieszka Jaksa
Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Tyniec nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Joanna Jędrzejczyk
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Nauka indywidualna śpiewu i gry na instrumentach 13:00-16:20

Filia KOK w Tyńcu Małym,

ul. Domasławska 10, sala nr 2

Lila Reszke
Nauka indywidualna śpiewu 14:00-16:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Sandra Stankiewicz
J. angielski kl. II kontynuacja 14:15- 15:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
J. angielski kl. II początkująca 15:00-15:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
J. angielski kl. III kontynuacja 15:50-16:35 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Robotyka WE-DO gr. początkująca I semestr 16:00-17:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Screen by Play
Zajęcia taneczne – Misiaki Crew 16:00-17:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Królikowicach 16:00-20:00 Świetlica w Królikowicach, ul. Boczna 2A Wioletta Rumian
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Ślęzy 16:15-19:15

Świetlica w Ślęzy,

ul. Główna 17

Agata Cynk
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Kuklicach 16:15-20:45

Świetlica w Kuklicach,

ul. Kasztanowa 13

Lucyna Wawrzyniak
Zespół wokalny "RAINBOW TEAM"
16:30-18:00

Filia KOK w Tyńcu Małym,

ul. Domasławska 10, sala nr 2

Lila Reszke
Dziecięcy zespół wokalny 16:30-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7, sala 31 Sandra Stankiewicz
Robotyka mały technik – gr. średniozaawansowana 17:00-18:30

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Screen by Play
Zajęcia taneczne – Bang Bang Crew 17:00-18:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Chór Diament 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Sandra Stankiewicz
Zespół Wasaby 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Indywidualna nauka gry na instrumentach 18:00-20:00 Filia KOK w Tyńcu Małym, ul. Domasławska 10; sala nr 2 Lila Reszke
Zajęcia taneczne – YO YO Crew 18:30-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Robotyka mały technik – gr. zaawansowana 18:30-20:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Screen by Play
Zajęcia taneczne – Hive Five Crew 20:00-21:15 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Agata Kostrzewa-Mazurek
Taniec towarzyski dla dorosłych – gr. zaawansowana 20:30-22:30

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Łukasz Cichowski
PIĄTEK Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Krzyżowice, ul. Główna 18 Agnieszka Jaksa
Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej 8:30-13:30 Tyniec nad Ślęzą, ul. Sportowa 1 Joanna Jędrzejczyk
Nauka indywidualna śpiewu i gry na instrumentach 12:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Nauka indywidualna gry na instrumentach 12:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Kobierzycach 12:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7, sala plastyczna nr 26 Katarzyna Giebel
Robotyka WE-DO I semestr gr. początkująca 15:00-16:00

Obiekt Wielofunkcyjny w Bielanach Wrocławskich/Ślęzie

ul. Przystankowa 2

Screen by Play
Akademia Malucha – Mały Fizyk i Chemik 15:00-16:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Wioletta Rumian
Nauka indywidualna gry na instrumentach 15:00-19:00 Sala wiejska w Wysokiej, ul. Chabrowa 99, sala małych grup Mikołaj Wanat
J. angielski kl. VI 15:15-16:45 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 31 Katarzyna Danielska
Zespół "SWEET KIDS"
16:00-17:30 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Zespół Jarzębina 16:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala widowiskowa Tomasz Bykowski
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Szczepankowicach 16:00-20:00

Świetlica w Szczepankowicach,

ul. Wrocławska 7A

Urszula Zbroińska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Ślęzy 16:15-19:15

Świetlica w Ślęzy,

ul. Główna 17

Agata Cynk
Młodzieżowy zespół wokalny 17:00-18:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Sandra Stankiewicz
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Cieszycach 17:30-19:30

Świetlica w Cieszycach,

ul. Topolowa 1

Urszula Kańska
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Pełczycach 17:00-20:00

Świetlica w Pełczycach,

ul. Długa 3

Paulina Wójcik
Kapela Bum Bum 18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 2 Tomasz Bykowski
Indywidualna nauka śpiewu
18:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 1 Lila Reszke
Świetlica profilaktyki środowiskowej w Kuklicach 18:15-21:15

Świetlica w Kuklicach,

ul. Kasztanowa 13

Lucyna Wawrzyniak
Nauka indywidualna śpiewu i emisji głosu 19:00-20:00 Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7; sala nr 30 Sandra Stankiewicz
Początek strony