Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2017 09 12 festyn swiateczny 03Święta tuż tuż... a świąteczną atmosferę można już było poczuć w miniony weekend w Kobierzycach. Wszystko to za sprawą Festynu Świątecznego, podczas którego nie zabrakło fantastycznych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wspólne świętowanie rozpoczęło się uroczystym zapaleniem lampek na choince przed Halą Sportowo-Widowiskową. Razem z Wójtem Gminy Kobierzyce - Panem Ryszardem Pacholikiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Kobierzyce - Panią Elżbietą Regulską wspólnie odliczaliśmy sekundy dzielące nas od rozpoczęcia kobierzyckiego festynu... i zaczęło się! :)

2017 11 11 swieto 01„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna” – Jan Paweł II
W sobotnie popołudnie, 11.11. w Kobierzycach odbyły się uroczystości 99-tej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym wyjątkowym dniu, mogliśmy oddać hołd naszym walecznym przodkom, którzy za wolność przyszłych pokoleń i niepodległość swojej ukochanej ojczyzny zapłacili własną krwią i życiem.

2017 11 05 olga bonczyk 11Wspomnienia są jak brama w czasie – otwieramy ją i wracamy do świata i ludzi, którzy byli i są dla nas niezwykle ważni. W minioną niedzielę mieszkańcy Kobierzyc zostali zabrani w cudowną podróż po wspomnieniach, a wszystko to za sprawą fantastycznego recitalu Pani Olgi Bończyk. Koncert odbył się w ramach „kobierzyckich spotkań z kulturą” i nawiązywał do tradycyjnych już w KOK – muzycznych Zaduszek.

2017 10 03 klub 06Tradycyjnie już Poszukiwacze wyruszyli w sierpniu na szlak. Zajrzyjcie do kroniki Kobierzyckiego Klubu Poszukiwaczy Tajemnic Przeszłości - wakacyjna wyprawa Anno Domini 2017.

2017 10 28 zamki 01Projekt „Zamki Dolnego Śląska” trwa w najlepsze! W minioną sobotę, 28.10.2017 r. w Kobierzycach spotkali się po raz kolejny młodzi wychowankowie świetlic profilaktycznych z terenu Gminy Kobierzyce. Podczas warsztatów przygotowywaliśmy ozdoby iście z królewskiego stołu. Na naszej uczcie zagościła fontanna z płynną czekoladą, niesamowite i kolorowe galaretki 3D, słodkości i owoce. Wszystkich łasuchów zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Wygląda pysznie!

Początek strony