Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 03 19 karate berlin 01W sobotę, 19 marca 2016r. przedstawiciele Sekcji Karate Shinkyokushin z Kobierzyc udali się do Berlina, by wziąć udział w Mistrzostwach Europy Młodzików i Juniorów Federacji Kyokushin Kan. Młodzi adepci karate ponownie udowodnili, że ciężka praca, pasja, serce, zaangażowanie i systematyczne treningi to najlepszy przepis na sukces. Oto kolejny powód do dumy i radości z osiągnięć naszych wychowanków!

Po pełnych wrażeń mistrzostwach, możemy znów podzielić się z Wami sportowym sukcesem! Oliwia Staszewska swoją niesamowitą postawą i walką wywalczyła wicemistrzostwo! Brązowe medale przywieźli także Jakub Flis i Monika Kurzątkowska. "Poziom zawodów był niewątpliwie wysoki. Dozwolone wszystkie techniki, uczestnicy walczący z dużą siłą. Jestem zadowolony z naszych zawodników - ich trofea to dowód, że nasza sekcja śmiało może mierzyć swoje siły nie tylko na zawodach krajowych. To także doskonały sprawdzian zdobytych umiejętności, tym bardziej, że przed nami VI Międzynarodowy Turniej Karate Kobierzyce Cup, podczas którego wystąpimy w roli gospodarza. Tutaj także przyjdzie nam się zmierzyć z silnymi reprezentacjami innych krajów. Myślę jednak, że nasi zawodnicy wysoko stawiają poprzeczkę - będzie to niewątpliwie emocjonujące wydarzenie. Nie spoczniemy na laurach, wyciągamy wnioski i wracamy do Kobierzyc by intensywnie zabierać się do pracy przed kolejnym turniejem! - podsumował osiągnięcia swoich podopiecznych Sensei Dariusz Kwiecień.

Naszym medalistom serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy

 

Anita Kruczykowska

Początek strony