Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 06 03 final aglomeracji 07W czwartek, 2 czerwca drużyna Basket GCKiS Kobierzyce rocznik 2004-2005 udała się do Jelcza-Laskowic, gdzie rozegrany został Wielki Finał Aglomeracji Wrocławskiej. W Finale zmierzyło się 10 drużyn, które zdobyły tytuł mistrza w poszczególnych regionach.

Drużyna Basketu pokonała wszystkich swoich przeciwników w grupie, jednak na drodze do finału chłopcy przegrali z drużyną, która ostatecznie zdobyła złoty medal Finału rozgrywek. Nasi chłopcy walcząc do końca, pokonali drużynę z Trzebnicy i ostatecznie w Wielkim Finale zajęli 3 miejsce na podium!

" To naprawdę duży sukces i fantastyczne zwieńczenie całego roku treningów! Rok szkolny powoli dobiega końca, więc jest to fenomenalne podsumowanie naszych wysiłków. Jestem dumny z chłopców i wierzę, że będą chcieli kiedyś podążać swoją drogą ramię w ramię z koszykówką. Przed nami jeszcze wiele wyzwań, zawodów, treningów. Mam nadzieję, że ten sukces przełoży się na jeszcze większe zaangażowanie w nowym sezonie" - podsumował sukces Basketu GCKiS trener Karol Jaśko.

 

Anita Kruczykowska

Początek strony