Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 10 22 turniej skarzysko 09W sobotę, 22.10.2016 r.  zawodnicy sekcji Karate Shinkyokushin z Kobierzyc, wzięli udział w "II Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Skarżysko-Kamienna Cup". Zawody zgromadziły ponad 300 zawodników, w tym także z Ukrainy i Rosji. Podopieczni Sensei Dariusza Kwiecień zaprezentowali się od najlepszej strony. Po raz kolejny wrócili z turnieju z tarczą!

"Zawody w Skarżysku były dla nas bardzo wymagającym sprawdzianem umiejętności. Turniej o randze międzynarodowej to nie lada wyzwanie, podczas którego musimy stawić czoła zawodnikom nie tylko z Polski. Myślę jednak, że udowodniliśmy, że młodzież z Kobierzyc to trudny przeciwnik. Możemy pochwalić się zarówno indywidualnymi sukcesami  jak i drużynowym osiągnięciem. Pierwsze miejsca w turnieju w swoich kategoriach zajęli: Lidia Zdanowicz, Piotr Korłub, Joanna Zdeb, Monika Kurzątkowska i Daria Zając. Na drugim stopniu podium znaleźli się: Kalina Smoleń, Maria Warmuła zaś trzecie miejsce wywalczyła Julia Kühn. Drużynowo zajęliśmy trzecie miejsce. Jestem dumny z naszych zawodników. Każdy turniej buduje w nas ducha walki, uczymy się, żeby walczyć do końca, nie poddawać się. Przed nami jeszcze wiele zawodów, z których mam nadzieję, będziemy wracać zwycięsko".

Anita Kruczykowska

Początek strony