Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 10 13 basket swiebodzice 0110 listopada chłopcy z sekcji Basket GCKiS Kobierzyce, rocznik 2002-2003 zmierzyli się na parkiecie z drużyną B-Ball Dzierżoniów. Kolejne spotkanie rozgrywek ligowych zakończyło się fantastycznym zwycięstwem podopiecznych trenera Karola Jaśko!

"Panowie ciężko zapracowali na wynik końcowy meczu. Pokonaliśmy przeciwnika 44:23, wykonaliśmy w pełni założony plan, schematy ataku i obrony zrealizowaliśmy w 100 %, dlatego jestem zadowolony z wyniku drużyny. Muszę także pochwalić za grę Jakuba Puciato, który fantastycznie, z ogromną świadomością i taktycznie rozgrywał na boisku a także Piotra Kaszubę, który rzut za rzutem konsekwentnie trafiał do kosza i tym samym zdobył dla nas dużą liczbę punktów. Przed nami kolejne mecze, turnieje i mam nadzieję, że utrzymamy formę"
Uczestnikom sekcji Basket GCKiS gratulujemy zwycięstwa, a wszystkich miłośników koszykówki serdecznie zapraszamy na treningi.


Anita Kruczykowska

Początek strony