niebieski
pasek
niebieski-jasny
Taneczne sukcesy TF TF CREW podczas VII Tanecznego Otwartego Grand Prix Polski „KOTWICE 2018” Grand Prix dla Sebastiana Rasia i wyróżnienie dla Mai Cichy - VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy TF TF CREW - Street Dance Story Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze

2016 11 19 karate torun 12"Drużyna na medal!" - tak można nazwać zawodników sekcji karate Shinkyokushin z Kobierzyc, którzy w niedzielę, 19.11.2016 r. wywalczyli w Toruniu tytuł Mistrza Polski podczas XII Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Oprócz drużynowego sukcesu, podczas zawodów podopieczni Sensei Dariusza Kwiecień zdobyli wiele indywidualnych nagród. Zawodnicy mogli zmierzyć się w kategoriach KATA oraz KUMITE Juniorów. Pierwsze miejsce i tym samym tytuł Mistrza Polski w swoich kategoriach wywalczyli: Marcel Kopij, Joanna Zdeb, Oliwia Kurzątkowska, Dawid Stachura i Jakub Kiszewski. Wicemistrzami zostali: Monika Kurzątkowska i Hubert Machoń. Trzecie miejsca w turnieju zajęli: Julia Kuhn i Piotr Korłub.
Zawodnicy z Kobierzyc nieustannie podnoszą poprzeczkę! Są głodni sukcesu i nie spoczywają na laurach. Każde zwycięstwo odniesione podczas polskich i międzynarodowych turniejów to dowód na to, że pasja, zaangażowanie, wytrwałość i sumienność są najlepszą drogą dla naszych sportowców. Całej drużynie i każdemu zawodnikowi z osobna gratulujemy sukcesów z Torunia!