Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 11 19 karate torun 12"Drużyna na medal!" - tak można nazwać zawodników sekcji karate Shinkyokushin z Kobierzyc, którzy w niedzielę, 19.11.2016 r. wywalczyli w Toruniu tytuł Mistrza Polski podczas XII Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 Polskiej Federacji Kyokushin Karate.


Oprócz drużynowego sukcesu, podczas zawodów podopieczni Sensei Dariusza Kwiecień zdobyli wiele indywidualnych nagród. Zawodnicy mogli zmierzyć się w kategoriach KATA oraz KUMITE Juniorów. Pierwsze miejsce i tym samym tytuł Mistrza Polski w swoich kategoriach wywalczyli: Marcel Kopij, Joanna Zdeb, Oliwia Kurzątkowska, Dawid Stachura i Jakub Kiszewski. Wicemistrzami zostali: Monika Kurzątkowska i Hubert Machoń. Trzecie miejsca w turnieju zajęli: Julia Kuhn i Piotr Korłub.
Zawodnicy z Kobierzyc nieustannie podnoszą poprzeczkę! Są głodni sukcesu i nie spoczywają na laurach. Każde zwycięstwo odniesione podczas polskich i międzynarodowych turniejów to dowód na to, że pasja, zaangażowanie, wytrwałość i sumienność są najlepszą drogą dla naszych sportowców. Całej drużynie i każdemu zawodnikowi z osobna gratulujemy sukcesów z Torunia!


Anita Kruczykowska

Początek strony