Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2016 01 14 kwalifikacje konskie 06Miniony weekend był nie lada sprawdzianem umiejętności dla młodych zawodników sekcji karate Shinkyokushin GCKiS z Kobierzyc! W sobotę, 14.01.2017 r. w Końskich odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate WKO 2017. Nasze Centrum reprezentowali: Marcel Kopij, Grzegorz Wasielewski, Oliwia Staszewska, Dawid Stachura oraz Szymon Kwiecień.

„Jestem zadowolony z osiągnięć naszych zawodników. Marcel i Grzegorz zajęli pierwsze miejsca i zakwalifikowali się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w tym roku w Kopenhadze. Panowie dotarli wysoko w ubiegłorocznych mistrzostwach, zatem wszyscy mamy  nadzieję, że ten rok będzie także pełen sukcesów, dlatego sumiennie będziemy pracować, by stoczyć jak najlepsze walki podczas mistrzostw w Kopenhadze. Pozostali zawodnicy naszej sekcji także stoczyli bardzo dobre walki. Oliwia i Dawid zajęli 3 miejsca, Szymon miejsce 4. Myślę, że ponownie Kobierzyce zaprezentowały się podczas kwalifikacji z dobrej strony. Sportowy potencjał naszych zawodników jest naprawdę ogromny, jest z kim i nad czym pracować, dlatego zaraz po powrocie do domu zabieramy się do ciężkiej pracy” – podsumował udział zawodników sekcji karate Shinkyokushin GCKiS w kwalifikacjach do ME -  Sensei Dariusz Kwiecień.

Młodym adeptom karate życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w sumiennym doskonaleniu swoich umiejętności.
Anita Kruczykowska

Początek strony