Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Sukces Jarzębiny w Złotym Stoku Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2017 06 12 karate 0212 czerwca kilkuosobowa grupa zawodników Karate Shinkyoukushin KOSiR, reprezentująca sekcję z Kobierzyc i Bielan Wrocławskich, wzięła udział we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży. Choć grupa nie liczna, za to bardzo dobrze przygotowana i bojowo nastawiona do udziału w zawodach.

Pierwsze miejsca podczas olimpiady zajęli: Kalina Smoleń i Bartłomiej Wełpa. Na drugim miejscu uplasował się Aleksander Witkowski a trzecie miejsca zajęli Karol Wasielewski oraz Franciszek Smoleń. Staś Kawczyński przegrał swoją walkę, ale nie jeden sukces jeszcze przed naszym młodym zawodnikiem. Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swojej techniki.

Dariusz Kwiecień/ Anita Kruczykowska

Początek strony