Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny
Wokalne sukcesy w Białymstoku "Jesienne przeglądy" czyli Senioralia w Jeleniej Górze "Jarzębina" podczas XV Spotkań Artystycznych Seniorów I miejsce Wiktorii Korczak w konkursie "Wielkanocna pisanka" VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Międzynarodowy Festiwal Radia Jard "Super Mikrofon

2017 12 10 festiwal jard 14W miniony weekend w Białymstoku odbyła się XXVII edycja Międzynarodowego Festiwalu "Super Mikrofon Radia Jard". Kobierzycki Ośrodek Kultury reprezentowała grupa wokalistek, przygotowywanych przez instruktor Lilę Reszke. Już pierwszego dnia do finału w kat. solistów 14-16 lat dostała się Milena Sikora z utworem "Black velvet". W sobotę nasze wokalistki startowały w kategorii powyżej 16 lat.

Do finału zakwalifikowała się Marcela Dul z utworem "Rebeka", Anita Kruczykowska z utworem "Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną" i Agnieszka Faściszewską z "Stop". Po niedzielnych finałach dziewczyny wracają z wyróżnieniem dla Mileny Sikory, wyróżnieniem duetu Marcela Dul i Zuzanna Iwańska za utwór "Babę zesłał Bóg" a także z II miejscem dla zespołu NO NAME za utwór "All about that bass" a także nominacją zespołu do udziału w międzynarodowych festiwalach w Bułgarii i Włoszech. Naszym wokalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Początek strony