Piątek, 31 Lipiec 2015

Wydarzenia

<<  Lipiec 2015  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nowe Galerie

Sylwester Seniorów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj
TO BYŁ BAL NAD BALE!!!
    Kiedy 10 października ubiegłego roku na spotkaniu z okazji Dnia Seniora Dyrektor GCKiS w Kobierzycach Pan Artur Cierczek zaproponował, że dla seniorów naszej gminy zorganizuje zabawę sylwestrową, nikt nie spodziewał się wtedy, że ten pomysł urzeczywistni się naprawdę.
Pomysł ten nie tylko znalazł uznanie i poklask wśród seniorów, ale również u przedstawicieli samorządu gminnego na czele z wójtem gminy w osobie Pana  Ryszarda Pacholika. Jak zapowiedział Dyrektor tak i zrealizował swój pomysł wspólnie ze swoją załogą i z nami seniorami.
    Aby zabawa była udana, to potrzeba nie tylko dobrej oprawy muzycznej, ale również dobrej kondycji wspartej wyśmienitym menu. Trud ten został dostrzeżony i uznany przez uczestników balu. Zabawa to nie tylko przepiękny wystrój sali balowej, dekoracje, iluminacje, przygotowane i ustrojone bogactwem smakołyków stoły biesiadne, ale również wspaniała obsługa Pań dbających o to, aby niczego nie brakowało.
    Bal sylwestrowy to przede wszystkim zabawa taneczna, a była ona rzeczywiście wspaniała. Dyrektor GCKiS Pan Artur Cierczek współpracując przez długie lata z nami seniorami doskonale orientuje się jak rozjaśnić uśmiech na ich twarzach, bo do zabawy tanecznej zaangażował zespół „WIDMO”. To nie było widmo, które przeleciało przez salę balową, to była po prostu zwyczajnie wspaniała muzyka grana i śpiewana przez zespół. Dobór utworów oraz liczne konkursy zabawowe prowadzone przez Pana Mariusza sprawiły, że uczestnicy bawili się do białego rana, a  Nowy Rok 2010 powitali lampką szampana.
    
 
W imieniu wszystkich seniorów
Przewodnicząca Polskiego Związku
Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kobierzycach
 Krystyna Burska

Grafiki zajęć

AKTUALNE GRAFIKI ZAJĘĆ!

Kontakt

Gminne Centrum Kultury i Sportu
ul. Ludowa 7, 5-040 Kobierzyce

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się w naszym newsletterze. Po wpisaniu swojego imienia i adresu, będziecie Państwo dostawać informacje i zaproszenia na wydarzenia organizowane przez GCKiS.