Warsztaty letnie KOK – Kobierzyce (ul. Ludowa 7), Tyniec Mały (ul. Domasławska 10) i Wysoka (ul. Chabrowa 4)

Termin: 22-26.07.2024 r.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat na letnie warsztaty w Kobierzycach, Wysokiej i Tyńcu Małym, dzięki którym czas upłynie ciekawie i wesoło. Nowi znajomi, nowe doświadczenia, ale wciąż ta sama świetna atmosfera i doświadczona kadra prowadzących. W ofercie m.in.: warsztaty kreatywne, zdrowia, plastyczne,  malarskie, szycia czy grawerowania. Minimalna grupa 9-10 os. W przypadku mniejszej liczby warsztat będzie odwołany.

Czytaj więcej Warsztaty letnie KOK

W niedzielę, 12 maja odbyły się prezentacje sekcji Kobierzyckiego Ośrodka Kultury. Impreza miała miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Adama Wójcika w Kobierzycach.

Było to wyjątkowe wydarzenie dla podopiecznych naszego ośrodka kultury. Rodzice, dziadkowie, znajomi i mieszkańcy mieli okazję  przyjrzeć się talentom i umiejętnościom wychowanków naszych sekcji artystycznych. Wydarzenie było znakomitą okazją aby zobaczyć niezwykłe występy, usłyszeć piękne wokale i doświadczyć niezapomnianych emocji, które przynosi sztuka.

Czytaj więcej Dzień Kultury-czyli muzyczna podróż przez dekady

W dniu 07.05.2024 nasza uczennica Liliana Wróbel zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki „Wszystkie dzieci nasze są” w Wysokiej. Gratulacje dla naszej artystki:)!!!👍👏🙌

Z głębokim żalem musimy poinformować, że planowane przez nas wydarzenie – spektakl dla dzieci pt. “Bajka o śpiących królewnach”, które miało odbyć się 10 maja o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Kobierzyckiego Ośrodka Kultury – zostało odwołane.
Niestety, artyści, którzy mieli wystąpić w spektaklu, napotkali problemy zdrowotne i nie są w stanie wystąpić (zarażenie wirusem COVID-19). Jest nam niezmiernie przykro z tego powodu.
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że wydarzenie zostanie przełożone na inny termin. Będziemy na bieżąco informować o nowej dacie oraz wszelkich istotnych szczegółach dotyczących tego wydarzenia.
Jeszcze raz przepraszamy i prosimy o zrozumienie.
Pozdrawiamy serdecznie,
Kobierzycki Ośrodek Kultury

Kobierzycki Ośrodek Kultury informuje, że zajęcia sekcji tańca hip hop w dniu 10.05.2024 r. (piątek) odbędą się w SP w Kobierzycach (ul. Parkowa 7)-mała sala gimnastyczna. Godziny zajęć bez zmian.

W dniu 8 i 15 maja będą odrabiane zajęcia sekcji roboklocki  w Kobierzycach (ul. Ludowa 7). Zajęcia w tych dniach odbędą się w godzinach 16:30-18:00 (zostały wydłużone o 30 min.)

W dniach 8 i 15 maja odrabiane są zajęcia z rzeźby w Wysokiej (ul. Chabrowa 4). Zajęcia w tych dniach  odbędą się w godzinach 17:45-20:00 (zajęcia zostały wydłużone o 45 min.). Zajęcia plastyczne w Wysokiej (juniorkowo), które odbywają się  w poniedziałki są wydłużane o 15 min do dnia 20.05.2024 r. (czyli odbywają się w godz. 16.00-17.15).

Czytaj więcej Informacja dla uczestników sekcji KOK

Już w najbliższą niedzielę, 12 maja o godzinie 13:00, zapraszamy serdecznie na Pokaz Sekcji Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, które odbędą się w Hali sportowo-widowiskowej im. A. Wójcika w Kobierzycach (KOSiR, ul. Dębowa 20).

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli nam przyjrzeć się talentom i umiejętnościom wychowanków naszych sekcji artystycznych. Będziemy mieli okazję podziwiać niezwykłe występy, usłyszeć piękne wokale i doświadczyć niezapomnianych emocji, które przynosi sztuka.

Czytaj więcej Popisy sekcji Kobierzyckiego Ośrodka Kultury

W dniach 01-03 maja 2024 r. Kobierzycki Ośrodek Kultury, biblioteki na terenie naszej gminy oraz Świetlice Profilaktyki Środowiskowej będą nieczynne.
Zapraszamy serdecznie po majówce! Życzymy wszystkim mieszkańcom słońca, udanego odpoczynku oraz radosnego świętowania rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Niech te dni będą pełne radości i wspaniałych wspomnień!
Do zobaczenia!

Kobierzycki Ośrodek Kultury informuje, że w dniach 01-03.05.2024 r. nie odbywają się zajęcia sekcji kulturalnych KOK. Zapraszamy na zajęcia po “majówce” w dniu 06.05.2024 r.