Zapraszamy do udziału w Konkursie na „Najpiękniejszy Ogród w Gminie Kobierzyce 2024”!

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie, trwającym do 31 lipca 2024, czekamy na zgłoszenia, które należy wysyłać na adres mailowy: konkurs@kultura-kobierzyce.pl

Zgłoszenie musi zawierać (załącznik nr 1):

  • Imię i nazwisko Uczestnika, adres zamieszkania, dane kontaktowe: nr telefonu oraz adres e-mail (załącznik nr 1).
  • Maksimum 5 zdjęć ogrodu zgłaszanego do konkursu – ogród musi się znajdować na terenie gminy Kobierzyce.
  • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika na potrzeby konkursu oraz na opublikowanie w materiałach promocyjnych Konkursu jego imienia i nazwiska wraz z nazwą miejscowości, w której znajduje się zgłaszany ogród.
  • Wyrażenie zgody na publikację zdjęć ogrodu.

W drugim etapie wybierzemy i zaplanujemy wizytację ogrodów przez jury konkursowe.

Głównego laureata oraz osoby wyróżnione poznamy pod koniec sierpnia. Uroczyste wręczenie nagród, którego dokonają Wójt Gminy Kobierzyce i Dyrektor Castoramy w Bielanach Wrocławskich, nastąpi 1 września podczas Dożynek Gminnych.

Fundatorem nagrody głównej i wyróżnień jest sklep Castorama w Bielanach Wrocławskich. Wśród nagród znajduje się kosiarka spalinowa oraz karty podarunkowe do Castoramy.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! 🌼🌿

Regulamin – Najpiękniejszy ogród w gminie Kobierzyce 2024

zał. 1 Karta zgłoszeniowa 2024

zal.-2-Klauzula-Informacyjna-i-Oswiadczenia

#Konkurs #NajpiękniejszyOgród #GminaKobierzyce #Dożynki2024 #Castorama

W zabytkowej rezydencji Zamku w Mosznej, otoczonej malowniczym, stuhektarowym parkiem będącym częścią parku krajobrazowego z cennym drzewostanem i rzadkimi skupiskami rododendronów (przewaga koloru fioletowego), mieli okazję podziwiać seniorzy i seniorki z terenu gminy Kobierzyce w ramach zakończenia projektu Pora dla Seniora sezonu 2023-2024.

Czytaj więcej 📸 Wyprawa seniorów do Zamku w Mosznej – maj 2024

Warsztaty letnie KOK – Kobierzyce (ul. Ludowa 7), Tyniec Mały (ul. Domasławska 10) i Wysoka (ul. Chabrowa 4)

Termin: 22-26.07.2024 r.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat na letnie warsztaty w Kobierzycach, Wysokiej i Tyńcu Małym, dzięki którym czas upłynie ciekawie i wesoło. Nowi znajomi, nowe doświadczenia, ale wciąż ta sama świetna atmosfera i doświadczona kadra prowadzących. W ofercie m.in.: warsztaty kreatywne, zdrowia, plastyczne,  malarskie, szycia czy grawerowania. Minimalna grupa 9-10 os. W przypadku mniejszej liczby warsztat będzie odwołany.

Czytaj więcej Warsztaty letnie KOK

W niedzielę, 12 maja odbyły się prezentacje sekcji Kobierzyckiego Ośrodka Kultury. Impreza miała miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Adama Wójcika w Kobierzycach.

Było to wyjątkowe wydarzenie dla podopiecznych naszego ośrodka kultury. Rodzice, dziadkowie, znajomi i mieszkańcy mieli okazję  przyjrzeć się talentom i umiejętnościom wychowanków naszych sekcji artystycznych. Wydarzenie było znakomitą okazją aby zobaczyć niezwykłe występy, usłyszeć piękne wokale i doświadczyć niezapomnianych emocji, które przynosi sztuka.

Czytaj więcej Dzień Kultury-czyli muzyczna podróż przez dekady

W dniu 07.05.2024 nasza uczennica Liliana Wróbel zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki „Wszystkie dzieci nasze są” w Wysokiej. Gratulacje dla naszej artystki:)!!!👍👏🙌