Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Otwarty w KOK

12 września 2020 @ 09:30 - 13:30

Bezpłatnie

Kobierzycki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty!

Obecni instruktorzy udzielą wszelkich informacji na temat poszczególnych zajęć. Przygotowane zostaną również krótkie lekcje pokazowe, podczas których chętni będą mogli wziąć udział w ćwiczeniach plastycznych, ceramicznych, chemicznych, rysunku, tanecznych dla dzieci oraz gry na instrumentach. Nowością w tym roku szkolnym jest oferta nauki gry na skrzypcach.
Warto zainteresować się także zajęciami umuzykalniającymi dla dzieci do lat 3, które uczestniczą w nich wraz z rodzicami. Są to bardzo ciekawe spotkania, mające pozytywny wpływ na rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny dziecka. Pomagają rozładować emocje, rozwijają zdolności językowe i uczą koncentracji. Tego dnia odbędą się również przesłuchania do dziecięcego chóru Insieme, podczas których instruktor sprawdzi skalę głosu oraz predyspozycje wokalne kandydatów.
KOK zaprasza również na dzień otwarty do Tyńca Małego, gdzie przygotowane zostaną zajęcia ceramiczne oraz spotkania z instruktorami nauki gry na instrumentach oraz instruktorem tańca towarzyskiego dla dorosłych. W tym dniu będzie także czynna tamtejsza Świetlica Profilaktyki Środowiskowej, w której odwiedzający dowiedzą się, na czym polegają zajęcia świetlicowe dla dzieci.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie uczestników, jak również pracowników KOK, w tym roku została ograniczona liczba gości. Na każde zajęcia zostaną przygotowane osobne wejściówki (uczestnik + opiekun), aby podczas nich zachować bezpieczny dystans. Będą do odbioru od 1 września na portierni Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, ul. Ludowa 7, w godzinach pracy ośrodka. Liczba wejściówek jest ograniczona!

Wszelkich informacji na temat dnia otwartego udzielają pracownicy KOK pod numerami telefonów: 663-994-000, 608-329-418.kik

Szczegóły

Data:
12 września 2020
Godzina:
09:30 - 13:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

KOK
Telefon:
71 311 12 00
Adres e-mail:
imprezy@kultura-kobierzyce.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Kobierzycki Ośrodek Kultury
Ludowa 7
Kobierzyce, Dolnośląskie 55-040
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia