Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

Dnia 16.02.2018 czytelnicy oraz fani uniwersum Marvela mieli okazję zobaczyć ekranizację komiksu "Czarna Pantera" w kinie Multikino w Pasażu Grunwaldzkim. Pokaz odbył się w ramach promocji wciąż rozwijanego bibliotecznego działu fantastyki i science fiction w bibliotece w Bielanach.received 1750300828325858

 

Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach zawartych w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", główny bohater T’Challa / Czarna Pantera powraca do Wakandy, aby objąć tron po śmierci ojca. Jego władza zostanie zakwestionowana przez niespodziewanego pretendenta do tronu, co może doprowadzić do światowego kryzysu.

Po filmie czytelnicy aktywnie wyrażali opinię oraz dyskutowali o swoich wrażeniach i doświadczeniach z kinem superbohaterskim.

 

W kwietniu zapraszamy czytelników do wzięcia udziału w kolejnym wyjściu, tym razem na premierę filmu "Avengers: Wojna bez Granic" (liczba miejsc ograniczona!). Zapraszamy do biblioteki w Bielanach aby sięgnąć do literatury, która wprowadza nas w magiczny świat fantastyki oraz odwiedzania biblioteki w Tyńcu Małym i jej komiksowych zasobów.

 

Zapraszam również do brania udziału w spotkaniach dyskusyjnego klubu książki, na których przedstawiani są autorzy książek fantastycznych i sci-fi. Wszystkie informacje dostępne w bibliotece.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony