Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

IMG 20180325 214041Jak szybko uszyć prostą i elegancką suknię w klimacie fantasy ulubionej postaci literackiej? Gdzie szukać niedrogich materiałów oraz narzędzi, które będą Ci potrzebne? - Na te pytania starała się dokładnie odpowiedzieć po raz drugi na zajęciach z szycia cosplayu Kaja Jurkowska. Jej pasja i zamiłowanie udzieliły się również na tym spotkaniu uczestnikom warsztatów, gdzie dokańczane były stroje z poprzednich zajęć oraz powstały pomysły na nowe kreacje.

 Podczas poprzednich warsztatów uczestnicy mogli się dowiedzieć podstawowych informacji na temat rodzajów materiałów oraz krojów. Z pomocą prowadzącej zaczęły powstawać m.in peleryna Jedi, czy suknia wzorowana na postaci elfa z podręcznika systemowego gracza, wersja 3,5 "Dungeons & Dragons". Oczywiście tym razem również humory dopisywały, a atmosfera i pot płynący z czoła dały niesamowitą otoczkę spotkaniu.
Pomysły na kreacje wyszły oczywiście od czytelników i jak mogliśmy się dowiedzieć zostaną najprawdopodobniej użyte podczas tegorocznego konwentu fantastycznego "Dni Fantastyki", który odbędzie się w ostatni weekend czerwca w zamku w Leśnicy.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony