Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 06 08 noc kupaly 11W piątek 08.06.2018 r. w obiekcie KOK w Pustkowie Żurawskim, odbyła się impreza zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną w Kobierzycach wraz z podległymi jej filiami przy współudziale świetlic profilaktyki środowiskowej z naszej gminy. Okazją do wspólnej zabawy była zbliżająca się Noc Kupały. Na imprezę zostały zaproszone dzieci uczestniczące w zajęciach świetlic profilaktycznych, mali czytelnicy oraz dzieci z Pustkowa Żurawskiego i okolic, które w tym dniu zechciały bawić się wspólnie z nami.

2016 11 08 zamknieta bibliotekaSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w piątek 8.06.2018 r. Biblioteka Publiczna w Kobierzycach oraz wszystkie jej filie w terenie będą nieczynne w związku z organizacją "Nocy Kupały" w Pustkowie Żurawskim. Zapraszamy do bibliotek od poniedziałku.

2018 04 27 andersen 10W piątek, 27 kwietnia Biblioteka KOK w Kobierzycach oraz jej filie, zaprosiły po raz kolejny swoich małych czytelników w magiczną podróż śladami baśni Hansa Chrystiana Andersena. Baśń o ,,Dzielnym ołowianym żołnierzu” wprowadziła wszystkich w nieco militarny nastrój, a wojskowe berety z orzełkami dopełniły całości. O godz.18:00 wszystkie dzieci wraz z opiekunami, udały się przed wejście główne KOK, aby przywitać zaproszonego specjalnie na tę okoliczność pana Andersena.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony