Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 02 25 sztuka 12W niedzielę dnia 25.02.2018 r. Kobierzycki Ośrodek Kultury odwiedził wyjątkowy gość, Pani Marzena Kipiel-Sztuka, znana szerszej widowni jako Halina Kiepska z popularnego polskiego serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. Pani Marzena odwiedziła nas przy okazji spotkania autorskiego organizowanego przez kobierzycką bibliotekę.

Podczas spotkania uczestnicy mogli wysłuchać kilku oryginalnych utworów zaśpiewanych przez aktorkę m.in. ‘’Tak mało nas już” i ‘’ Lubię facetów po 50-tce’’. Po każdej piosence Pani Sztuka dzieliła się ciekawostkami z planu „Kiepskich” , a także o życiu z „piętnem” Halinki.
Pani Marzena doskonale zabawiała widownie historiami pełnymi dystansu. Widzowie dowiedzieli się np. że obecnie jedynym facetem w życiu Pani Sztuki jest jej mops Gienek, ma na swoim koncie Oscara (Holenderski film „Charakter” w którym grała otrzymał w 1998 Oscar dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego), jest absolwentką Technikum Budowlanego i od 19 lat chodzi w tym samym szlafroku.
Widzowie biorący udział w spotkaniu mieli okazję zapytać o intrygujące ich fakty i ciekawostki z planu podczas sesji pytań i odpowiedzi organizowanej przez menedżera aktorki Bartosza Łosia, który również brał czynny udział w spotkaniu.
Po zakończonym występie, widownia mogła się uraczyć słodkim poczęstunkiem i ciepłymi napojami, jak również towarzystwem Pani Kipiel-Sztuki, która zeszła ze sceny żeby osobiście z każdym porozmawiać, wręczyć imienny autograf i zrobić z chętnymi pamiątkowe zdjęcie.
Wszystkich mieszkańców gminy spragnionych ciekawych wrażeń i spotkań zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia. Do zobaczenia.

Daniel Pilarski

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony