Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

09 03 18 teatr snów.5"Szukasz książki, w której zamiast prostych odpowiedzi czekają pytania, a gatunki literackie mieszają się jak w tyglu czarnoksiężnika? Sięgnij po Teatr snów! Główną aktorką na scenie Teatru snów jest Ruda, kobieta o włosach w kolorze płomienia, którą dręczą koszmary. – Cóż w tym dziwnego? – zapytasz. – To się przecież zdarza. Lecz sny niczym trucizna przenikają do rzeczywistości." Tak pokrótce przedstawia się fabuła debiutanckiej powieści Pani Iwony Anny Dylewicz, która dnia 09.03.18 odwiedziła bibliotekę i jej czytelników w Tyńcu Małym.

Iwona Anna Dylewicz jest pisarzem amatorem i rysownikiem-samoukiem, mieszka i tworzy we Wrocławiu. Jej debiutancka powieść z gatunku realizmu magicznego "Teatr snów" z ilustracjami jej autorstwa niedawno miała swoją premiere i jest dostępna w większości księgarni internetowych.

Podczas spotkania autorka przedstawiła i przeczytała kilka fragmentów swojej powieści oraz zostawiła wiele miejsca na pytania od czytelników. Dowiedzieliśmy się m.in. że kolejna powieść i duchowy spradkobierca "Teatru Snów" jest już w gotowości do wydania. Jak wygląda proces wydawniczy książkowego debiutu. Jakie inspiracje prowadziły autorkę i wiele więcej. Zapraszamy do biblioteki w Tyńcu Małym na kolejne intrygujące spotkania.

 

 

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony