Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 02 23 czytanie tyniec sleza 01 kopiaW lutym w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą, rozpoczął się cykl "głośnego czytania". Dzieci w trakcie trwania projektu poznają 59 bajek o zwierzętach, autorstwa Ewy Mirkowskiej. Codziennie po drugim śniadaniu, maluchy zapoznają się z kolejną bajką. Pani Ania i pani Asia poprzez czytanie bajek wprowadzają dzieci w świat fantazji.

2018 02 09 tlusty czwartek 15Tak też było w tym roku, kiedy to wszystko obraca się wokół pączków i faworków.W dniu 9 lutego dzieci ze Świetlicy Dzieci Młodszych w Tyńcu n/ Ślęzą świętowały "Tłusty Czwartek". Koronnym punktem spotkania było samodzielne ( z lekką pomocą pani Joasi i pani Ani) pieczenie oponek.

2018 01 30 dzien dziadkow tyniecnds 19Dnia 30.01.2018 r. w Bibliotece w Tyńcu n/ Ślęzą odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji  "Dnia Babci i Dziadka" , połączone z wystawą książek. W tym dniu dzieci ze świetlicy profilaktycznej przygotowały wierszyki na wesoło, życzenia poważne, życzenia żartobliwe o Babciach i Dziadkach.

bib_biblioteka_narodowa bib_ministerstwo_kultury bib_narodowy_program1 bib_promocja_czytelnictwa3
Początek strony