Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica edukacyjnej opieki wychowawczej dla dzieci 3-5 lat
Krzyżowice, Tyniec n/Ślęzą

2018 10 10 wycieczka las 03Tegoroczna jesień sprzyja plenerowym wyjazdom. Korzystając z pięknej pogody dziecy ze świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu n/Ślęzą, wraz z opiekunką p. Joasią, pojechały do lasu na Przełęcz Tąpadła. Był to miły i pracowity wyjazd. Dzieci zbierały dary jesieni: kolorowe liście, szyszki i żołędzie, poznały też ekosystem lasu. Były gry i zabawy na świeżym powietrzu, a na zakończenie ognisko i pieczone kiełbaski.

2018 05 24 zagroda marcinowek 07Dzieci ze świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą, wzięły udział w warsztatach w zagrodzie edukacyjnej "Marianówek". Maluszki z ciekawością wysłuchały bajki "Od ziarenka do bochenka", by następnie upiec z gospodynią kruche ciasteczka. Gospodarstwo zajmuje się produkcją roślinną i zwierzęcą, dlatego dzieci mogły odwiedzić mieszkające w budynkach gospodarstwa zwierzątka.

2018 06 07 dzien dziecka maluchy 03Czerwiec rozpoczyna się wyjątkowym dniem - Dniem Dziecka, dlatego naszych najmłodszych podopiecznych w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej odwiedziła pani Kasia. Animator przygotowała dla dzieci wiele ciekawych zajęć. Maluszki puszczały bańki mydlane, wyplatały pamiątkowe bransoletki, a nawet uczyły się, jak modelować zwierzątka z balonów. Podsumowaniem warsztatów były wspólne zabawy chustą Klanzy oraz malowanie buziek.

2018 03 23 warsztaty 10Kolejne spotkania z maluszkami w Tyńcu nad Ślęzą za nami. Podczas cyklicznych warsztatów przygotowywaliśmy wspólnie ozdoby świąteczne, tęczowe piaski w butelkach oraz wiele innych, ciekawych prac. Najfajniejsze jest jednak to, że czas upływa nam na świetnej zabawie! Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć :).

2018 03 08 zagroda zajaczka 02Jak co roku, dzieci uczestniczące w zajęciach edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą, odwiedziły Zagrodę Zajączka Wielkanocnego w Chwalimierzu, by pomóc w przygotowaniu świąt. Razem z zającem wykonały koszyczki, pisanki i kartki świąteczne.

2018 03 07 warsztaty ts 07W środę 07.03. w świetlicy edukacyjnej opieki wychowawczej w Tyńcu nad Ślęzą odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci odwiedziła Pani Magda z KOK, z którą maluchy przygotowywały kolorowe i interesujące prace, wśród których nie mogło zabraknąć także tych, które zostaną wręczone mamom z okazji Dnia Kobiet. Zajęcia z najmłodszymi będą odbywały się cyklicznie.

Początek strony