Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Bielanach Wrocławskich
ul. Przystankowa 2, Ślęza

wakacjeSzanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że zajęcia świetlicy profilaktycznej w Bielanach Wrocławskich zostają odwołane w poniedziałek 10.04.2017 r. Za utrudnienia przepraszamy.

na strW styczniu, wzięliśmy udział w pierwszych z cyklu warsztatach ceramicznych poprowadzonych przez p. Kasię. Temat prac dotyczył pięknych zwierząt. Ulepiliśmy koty, słonie, motyle, niedźwiadki i inne śliczne zwierzątka.

wakacjePo raz kolejny zapraszam serdecznie wszystkie dzieci chętne do wspólnej zabawy :). Jeśli lubisz malować, rysować grać w gry i robić zupełnie nowe wesołe rzeczy serdecznie zapraszam w każdy poniedzialek i środę od 15:50 do 18:50 na świetlicę w Bielanach Wrocławskich :).

2016 01 14 bibliotekaI zleciały nam wakacje :/... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :). Znów zapraszamy na zajęcia świetlicowe w Bielanach Wrocławskich. Od września spotykamy się w poniedziałki i środy od 15:50 do 18:50 :). Serdecznie zapraszam stałych bywalców ale i wszystkich, którzy jeszcze do nas nie zajrzeli a chcieli by w wyśmienitym towarzystwie spędzić czas na grach, zabawach i różnych pracach plastycznych. Im nas więcej tym weselej :).

2016 04 04 kwiecien bielany 03Ostatnie dni pokazują nam, że prawdą jest przysłowie ,,kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy trochę lata" :D. Dlatego kiedy jest słoneczny i ciepły dzień wykorzystujemy go na maksa bawiąc się na podwórku, a w zimniejsze i bardziej mokre dni spędzamy czas wewnątrz, na grach, zabawach i kolejnych pracach plastycznych, których efekty przentujemy poniżej.

 Jak zwykle zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nas nie odwiedzili, a nudzą się popołudniami :)

Początek strony