Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Domasławiu
ul. Wrocławska 35, Domasław

2016 01 14 bibliotekaSzanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w świetlicy profilaktyki środowiskowej w Domasławiu zostają wznowione zajęcia. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia w każdy poniedziałek i środę w godz. 15:00-18:30.

W marcu na świetlicy malowaliśmy jajka woskiem, przypomniało nam się jak robiliśmy wosk na Andrzejki do wróżb i stopiliśmy kilka świeczek, żeby powstał nowy kolor. Umieściliśmy świeczki w szklance i podgrzaliśmy.

    W styczniu zrobiliśmy mały konkurs plastyczny pt.” Zimą jest pięknie”, który wygrała Julka swoim pięknym, zimowym krajobrazem. Pewnego dnia część zajęć spędziliśmy na świeżym powietrzu i graliśmy w golfa, zbijaka, piłkę nożną na śniegu. W czwartek przygotowaliśmy pizzę,tym razem oryginalną - z serem i szynką.

W grudniu 2015 dziewczynki ze scholi i chłopcy ze świetlicy przygotowali Jasełka muzyczne.Scenariusz i muzykę napisała Ela i Agnieszka Górka.Po przedstawieniu odbyło się spotkanie opłatkowe i mały poczęstunek na którym ksiądź obiecał, że zrobi 31 stycznia 2016 kulig.Pani Ania Sołtys martwi się gdyż nie ma śniegu i raczej nici będą z obietnicy Kapłana.Szkoda byłoby pięknie, może za rok się uda.

pozdrawiam serdecznie Ania Surówka

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że zajęcia w świetlicy profilaktyki środowiskowej w Domasławie z wtorku 26.01.2016r. zostają przeniesione na piątek 29.01.2016r. Jednocześnie informujemy, że z dniem 1 lutego 2016r. nastapi zmiana w godzinach i dniach otwarcia świetlicy:

WTORKI - 14:30 - 18:00

PIĄTKI - 14:00 - 17:30

Początek strony