Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Kobierzycach
ul. Ludowa 7, Kobierzyce

2018 12 12 zakonczenie czechy 10W sobotę 1 grudnia 2018 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury odbyło się ostatnie spotkanie z realizowanego przez świetlice profilaktyki środowiskowej projektu "Czechy - poznajemy naszych sąsiadów". Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania specjałów kuchni czeskiej. Dzieci podzielone na grupy wraz z wychowawcami przygotowywały miodowe ciasto oraz smažený sýr z którego słynie kuchnia Czechów.

wycieczkiSzanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z powodu wyjazdu na wycieczkę, dnia 05.10. 2018r. (piątek), zajęcia świetlicowe w Kobierzycach są odwołane.

2018 03 14 warsztaty batik 02Jak co roku przed świętami, każdy zastanawia się, jak udekorować wielkanocny koszyczek. Taki problem nie istnieje jednak dla uczestników zajęć plastycznych, które odbywają się w Kobierzycach. W środę w KOK odbyły się warsztaty zdobienia jajek metodą batikową. Naszym gościem była Pani Krystyna Burska - Przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Zarządu Rejonowego w Kobierzycach.

2018 03 08 warsztaty caritas 02Dziś Kobierzycki Ośrodek Kultury odwiedziła młodzież ze szkolnego koła Caritas, działającego przy Szkole Podstawowej im. Polskich Odkrywców i Podróżników. Grupa 25 dzieci wraz z opiekunami wzięła udział w warsztatach plastycznyc organizowanych przez Panią Kasię. Tematem przewodnim zajęć były Święta Wielkanocne.

2018 02 24 projekt czechy jeden 7124.02. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Czechy - poznajemy naszych sąsiadów". W tegorocznym projekcie biorą udział dzieci uczęszczające na zajęcia świetlic profilaktyki środowiskowej z miejscowości: Wierzbice, Pustków Żurawski, Królikowice, Tyniec Mały, Magnice, Kobierzyce, Owsianka, Jaszowice i Bielany Wrocławskie.

Początek strony