Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Krzyżowicach
ul. Główna 18, Krzyżowice

Szanowni Państwo,smutny

06.02.2017 (poniedziałek) oraz 08.02.2017 (środa) Świetlica Profilaktyki Środowiskowej w Krzyżowicach będzie ZAMKNIĘTA z powodu remontu sali. Za utrudnienia przepraszamy.

2016 09 18 wrzesien 10Dni mijają nam bardzo szybko. Rozpoczęliśmy już nowy rok szkolny, ale jeszcze trochę powspominamy. Dzień Dziecka spędziliśmy bawiąc się w podchody, puszczając kolorowe bańki i jedząc lody. W upalne dni chowaliśmy się do zacienionej piaskownicy. Budowaliśmy zamki, miasta, tunele oraz podmiejską cieć wodną. Bardzo często korzystaliśmy z chusty animacyjnej.

2016 05 17 na wiosne 06Wiosna w Świetlicy Profilaktyki Środowiskowej w Krzyżowicach z pewnością poprawiła nam humory. Dzięki poprawie pogody spacerowaliśmy po lesie szukając oznak zmieniającej się przyrody, nasłuchiwaliśmy śpiewu ptaków i rozsiewaliśmy dmuchawce. Na terenie Powiatowego Zespołu Szkół w Krzyżowicach zwiedzaliśmy sad oraz korzystaliśmy z boiska, aby rozwijać swoje umiejętności w piłce ręcznej.

2016 01 koniec roku 13W listopadzie nie zapomnieliśmy oczywiście o imieninach wszystkich świętych. Chętne dzieci mogły zapalić znicz przy pobliskiej figurce. Rozwijaliśmy również nasze umiejętności manualne malując tuszem kreślarskim oraz lepiąc z plasteliny.

2016 01 16 halloween 03W październiku zdecydowaliśmy się zorganizować zabawę Halloween’ową. Przygotowywaliśmy dekoracje, plakaty, stroje i z niecierpliwością czekaliśmy na ostatni dzień miesiąca . Z rękawiczek lateksowych wyczarowaliśmy duchy, z papieru i prześcieradeł przebrania, i rekwizyty.

Początek strony