Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Magnicach
ul. Kwiatowa 14, Magnice

wakacjeSzanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 20.02.2017 r. w świetlicy w Magnicach będzie przeprowadzony remont, który potrwa ok. 3 tygodni. W związku z powyższym zajęcia świetlicy profilaktyki środowiskowej zostają zawieszone. O wznowieniu zajęć poinformujemy Państwa na naszej stronie i profilu na Facebooku.

Początek roku w świetlicy w Magnicach upłynał pod hasłem integracji i wspólnych zabaw. Mieliśmy okazję przyrzadzić pizzę, muffinki i gofry. Wykonaliśmy również piekne zakładki do książki oraz etui na telefon.

Kochani w końcu upragnione wakacje! Po dwóch miesiącach przerwy świetlica we wrześniu czeka na Was z powrotem. Z mojej strony pozostaje podziękować mi serdecznie wszystkim uczestnikom, dzieciom i ich opiekunom , mieszkańcom, w szczególności pani sołtys Marii Szafraniec jak i pani radnej Iwonie Rzepce.

26 maja z okazji Dnia Mamy odbyło się na naszej świetlicy przedstawienie "Kopciuszek na zawodach", a także skecz zorganizowany przez Olę i Paulinę o sławnej "Mariolce".

Dnia  15.03.2014 w Świetlicy Profilaktyki Środowiskowej w Wierzbicach odbyła się kolejna już trzecia edycja konkursu pt. „ Mali Mistrzowie Kuchni”. Tematem spotkania była „wiosna”.

Początek strony