Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Małuszowie
ul. Sportowa 5, Małuszów

2014 03 14 maluszowGminne Centrum Kultury i Sportu zaproponowało w tym roku bardzo wiele atrakcji dzieciom uczęszczającym na zajęcia świetlic profilaktycznych podczas ferii. Ciąg wyjazdów zapoczątkował Bal karnawałowy w Pustkowie Żurawskim, gdzie jak zawsze zostaliśmy ciepło przyjęci przez organizatorów.

2014 03 14 maluszow afrykaW sobotę 8 marca 2014 w świetlicy w Małuszowie odbyło się pierwsze spotkanie grupy dzieci biorących udział w projekcie AFRYKA. Projekt ten ma na celu przybliżenie i zaprezentowanie wybranych zagadnień ze świata kultury i sztuki kontynentu afrykańskiego, historii i geografii, świata roślin i zwierząt oraz kulinarne tradycje czarnego lądu.

2014 01 28 maluszowPoczątek nowego roku na świetlicy w Małuszowie upływa pod znakiem zabaw i pląsów. Przez paskudną pogodę, która uniemożliwia Nam zabawy na świeżym powietrzu, do łask wróciły wszystkie gry planszowe i piłkarzyki. Mogłoby się wydawać, że wszyscy są zrelaksowani i szczęśliwi- nie dajcie się zwieść!

2013 11 30 maluszowW dniu 22.11.2013 chętne dzieci z Małuszowa pojechały do Królikowic na imprezę andrzejkową. Podczas zabawy każdy mógł wziąć udział w konkursach oraz zabawach prowadzonych przez Panią Wiolettę Rumian-gospodarza wydarzenia.

Początek strony