Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Owsiance
ul. Wiśniowa 1i, Owsianka

2016 06 01 nagrda za mistrza kuchni 1021 maja w nagrodę za zaangażowanie i udział w konkursie ,,Świetlicowy Mistrz Kuchni", udaliśmy się wraz z innymi uczestnikami i podopiecznymi świetlic profilaktycznych do Bobolandii oraz na fil do kina.

2016 04 16 mistrz kuchni 0116 kwietnia wzięliśmy udział w kolejnym świetlicowym "Mistrzu Kuchni". Tym razem wraz z dziećmi z Kuklic i Owsianki przygotowaliśmy kolorową, owocową sałatkę i arbuziwego potwora :).

2015 12 05 mistrz kuchni 015 grudnia nasze dzieci ze świetlicy wzięły udział w konkursie kulinarnym ,,Świetlicowy Mistrz Kuchni". Zmierzyliśmy się z aż czternastoma świetlicami z terenu gminy Kobierzyce.

wakacjeWITAMY W ŚWIETLICY PROFILAKTYKI ŚRODOWISKOWEJ W OWSIANCE

 Z dużą radością po przerwie wakacyjnej dzieci ze Świetlicy Profliaktyki Środowiskowej w Owsiance wróciły na zajęcia świetlicowe. Grupa dzieci bardzo się zintegrowała, gry i zabawy odbywają się z dużym udziałem i wesołością. Popularna jest nauka przygotowywania różnych potraw.

2014 12 20 projekt afryka 27Rok 2014 upłynął nam pod znakiem wspólnej pracy przy projekcie Afryka. Dzieci mogły się zintegrować z innymi podopiecznymi świetlic profilaktyki środowiskowej z terenu gminy, a także poznać wiele ciekawostek dotyczących omawianego kontynentu.

Początek strony