Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Pełczycach
ul. Długa 3, Pełczyce

wakacjeSzanowni Państwo!

Informujemy, że w okresie ferii zimowych (13-24 lutego 2017 r.) będzie wykonywany remont świetlicy w Pełczycach. W związku z powyższym odwołujemy zajęcia świetlicowe w terminach/dniach: poniedziałki, środy i czwartki.

W ostatnim tygodniu listopada na naszej świetlicy, ruszyły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zaczeliśmy od kartek, ale już w czwartek tworzymy wieńce adwentowe, a za tydzień ubieramy choinkę, aby zdążyć jeszcze przd Mikołajem! Grudzień napewno też bedzie pełen aromatów, zapach pierniczków czy innych ciastczek będzie unosił się w czwartkowe popołudnia na naszej sali:)Pozdrawiam wszystkich naszych uczęstników i zaparaszam na następne zajęcia.

Urszula Zbroińska. 

Kochani, po rozmowach, doszliśmy wspólnie do wniosku, że czwartki są naszymi zajęciami kulinarnymi. Każdy przynosi w tym dniu, po wcześniejszym uzgodnieniu, produkty na te zajęcia. W ten czwartek( tj. 19.11) robimy sałatkę owocową. Zaznaczam,że na zajęciach kulinarnych się nie skończy, zawsze robimy coś plastycznego albo sportowego. 

Zaparszam Urszula Zbroińska.

Kochani!

Wakacje już prawie minęły ale mamy co wspominać, wycieczki do Energylandu, Zatorlandu, ZOO czy do Parku Rozrywki Krasiejów zostaną nam długo w pamięci. Po wakacjach duże zmiany, spotykamy się dopiero 15 września i to w innych dniach niż dotychczas, czyli we wtorki i czwartki. Ale póki co bawmy się dobrze i korzystajmy jeszcze z czasu wolnego.

Tak jak wcześniej pisaliśmy, tak też się i stało . Nastały wakacje! Dla nas to będzie czas wycieczek świetlicowych (sierpień)a w lipcu wyczekiwana przez wszystkich półkolonia w Topaczu. Ja wam życzę Kochani pogodnych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji! I do szybkiego zobaczenia!

Urszula Zbroińska.

Początek strony