Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Pustkowie Żurawskim
ul.Kolejowa 48, Pustków Żurawski

2016 11 18 pazdziernikPaździernikowe zajęcia plastyczne upłynęły nam głównie na tematyce jesiennej. Wykonaliśmy mini sowy z karbowanej tektury, jesienne drzewa malowane techniką kropkową, jesienny las. Nauczyliśmy się również składania liści jesiennych techniką origami. Oczywiście nie zabrakło jesiennych mandali oraz wielobarwnych liści malowanych akwarelami.

Maj rozpoczęliśmy od wykonania kotylionów z okazji Święta Konstytucji 3-Maja. Podczas zajęć plastycznych cierpliwie uczyliśmy się szyć zakładki i ptaszki z filcu.20160428 182722

2016 04 30 kwietniowe inspiracje 01Kwiecień w naszej świetlicy mija oczywiście pod znakiem wiosny. Wykonaliśmy wiele prac plastycznych, które udekorowały naszą świetlicę m.in. bociany, gałązki kwitnących jabłoni, krokusy, żabki, jaskółki, przebiśniegi, girlandy kwiatowe i wiele innych.

M2016 03 30 wielkanoc pustkow 01arcowe zajęcia plastyczne w naszej świetlicy to przede wszystkim przygotowywanie wielkanocnych ozdób. Cały miesiąc wykonywaliśmy przeróżne stroiki, zające, kurczaki, palmy i wiele wiele różności, które można obejrzeć w naszej galerii zdjęć. 

W marcu w naszej świetlicy zaczęliśmy poszukiwania wiosny. Chcąc, aby nadeszła jak najszybciej będziemy wykonywać wiosenne ozdoby. Na początek zwiastujące wiosnę bociany z płatków kosmetycznych, mini łączki z kwiatami oraz wiosenne motylki z klamerek. Oczywiście to dopiero pierwszy tydzień naszej pracy i na każdych zajęciach zrobimy coś nowego. W tym miesiącu przygotujemy również wielkanocne ozdoby. Tak więc jednym słowem będzie się dużo działo:)

Początek strony