Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Solnej
ul. Krucza 12B, Solna

2017 05 18 bocianyChoć wiosna już od dłuższego czasu w kalendarzu, to za oknem trudno ją dostrzec. Wydaje się kaprysić w  tym roku. Postanowiliśmy więc naszymi myślami, a co za tym idzie - pracami, "przyciągnąć" z ciepłych krajów bociany (jeden ze zwiastunów nadchodzącej wiosny).

wakacjeSzanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że poniedziałkowe (06.03.217 r.)  zajęcia świetlicy profilaktyki środowiskowej w Solnej zostają przeniesione na wtorek 07.03.2017 r. w godz. 15:00-19:00.

2017 02 2 walentynkowy nastroj    Luty to czas zakochanych a taże srogich mrozów. Łącząc te dwa tematy wpadliśmy na pomysł aby zastąpić tradycyjną kartkę walentynkową "puchatymi"  pingwinkami przepełnionymi miłością :) Aby pingwinkom nie było smutno dzieci do towarzystwa wykonały myszki. Sami spójrzcie :)

2017 02 21 serce    Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci wykonywały "Serce od serca". Torebeczki wypełnione łakociami sprawiły seniorom wiele radości. Notesiki stanowią pamiątkę, w której zarówno babcia jak i dziadek mogą zachować "swoje złote myśli".

2016 12 22 zaczarowane swieta 03Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc powoli zaczynamy szukać inspiracji. Jakie dekoracje świąteczne są modne wg Nas zobaczcie sami. Dzieci zrobiły piękne bombki, choinki oraz bałwanki. Ozdoby na choinkę w postaci gwiazdek, aniołków, reniferów, które z pewnością będą wspaniałą dekoracją w domach.

M. Czarna

Początek strony