Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Szczepankowicach
ul. Wrocławska 7A, Szczepankowice

Kochani karnawał wciąż trwa. Na naszej świetlicy były już maski karnawałowe a teraz czas na bal. W piątek 3 lutego odbędzie się bal karnawałowy, oczywiście kostiumowy. Wszystkich zachęcam do przebrania się :). Miło mi również poinformować że zaczeliśmy nowy projekt Zamki Dolnego Śląska, czekają nas wspaniałe wycieczki jak i wiele wiadomości na temat naszych zamków. 

Pozdrawiam Urszula. 

Przez cały pazdzierniik regularnie odbywały się próby przed przedstawieniem z okazji dnia bajek. Ostatnią próbę mamy w czwartek a w sobotę występujemu przed publicznością. Trzymam za Was kciuki :) i zapraszam Wszystkich którzy lubią bajki i przedstawienia na nas występ pt Śpiąca królewna!

Przedstawienie odbędzie się 5 listopada o godz. 18.30. a ja dziękuję wszystki za zaangażowanie:)

Zdjęcia po przedstawiniu:)

                                                                                                                                                    Urszula Zbroińska

2016 01 11 swietlica szczepankowiceDoczekaliśmy się i mamy w końcu wakacje! My spotykamy się jeszcze w czerwcu, przypominam we wtorek ognisko. A potem dopiero widzimy się w sierpniu, w innych dniach i godzinach.

Kochani!

Za nami bardzo konkurencyjny  Mistrrz Kuchni, wycieczka do bobolandii  a także i kina. Wszyscy oczywiście świetnie się bawili i bardzo dobrze! Będziemy to dobrze wspominać. Już niedłuho wakacje więc w sierpniu nowe wycieczki i nowe przygody! Ale na to jescze chwilkę musicie poczekać. Z niektórymi będziemy się widzieć na półkoloni w GCKiS a tam znów wspaniałe wycieczki i wiele atrakcji:) Urszula Zbroińska

 

Szanowni Państwo! 2016 01 11 swietlica szczepankowice

Uprzejmie informujemy, że z dniem 12.01.2016r. nastąpi zmiana w godzinach otwarcia

świetlicy profilaktyki środowiskowej w Szczepankowicach.

Zapraszamy we wtorki i piątki w godz. 16:00-20:00.

Początek strony