Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

grafik swietlice 110pxswietlica aktualnosci.png 110px

Świetlica w Tyńcu nad Ślęzą
ul. Sportowa 1, Tyniec nad Ślęzą

2017 02 09 paczki 6Tłusty czwartek to dzień rozpoczynający ostatni tydzień karnawału i jednocześnie zwiastujący nadejście Wielkiego Postu. Znany jest w większości krajów o obrzędowości chrześcijańskiej. Tłusty czwartek pojawił się w Polsce w XVII wieku. W przeszłości zwany był również czwartkiem „zapuśnym” lub „combrowym”. Celebrowanie tłustego czwartku polega na solidnym objadaniu się przed Wielkim Postem.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy,że czwartkowe zajęcia (28.01.) w świetlicy profilaktyki środowiskowej w Tyńcu n/Ślęzą zostały przeniesione na 4 lutego 2016r.

I nadszedl nowy rok szkolny...na swietlicy także wznowiliśmy działalnośc .Naszą działalnosć rozpoczęliśmy wycieczką do GCKiS w Kobierzycach na projekt Azja wykonujac wachlarze oraz ogladaniem filmu dla wszystkich dzieci.

Witamy

W naszej galerii zdjęć możecie zobaczyć jak spędzaliśmy ferie zimowe bez śniegu ale za to na jakich wycieczkach!!!! Kino było pierwszą wycieczką wraz ze zrobieniem smoków które powychodziły świetnie wszystkim dzieciom, a następnie pojechaliśmy do Parku  Św. Mikołaja w Zatorze i Czekoladziarni we Wrocławiu.

Witamy po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. Wznawiamy działanie świetlicy. Na początku informacje co będziemy robić w kolejnym roku szkolnym i kalendarzowym . Uwaga warto chodzić na świetlicę będzie sporo konkursów  i wspólnych zabaw.

Początek strony