Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

kok logo kopia 2KONKURS OFERT NA WYNAJEM STANOWISK HANDLOWYCH I USŁUGOWYCH ORAZ INNYCH ATRAKCJI TOWARZYSZĄCYCH IMPREZIE PLENEROWEJ, REKREACYJNEJ I PLENEROWEJ MASOWEJ 25-26.08.2018 – DOŻYNKI GMINNE


ORGANIZATOR: Kobierzycki Ośrodek Kultury, ul. Ludowa 7, 55-040 Kobierzyce; tel.: 0-71/3111-200 wew.21, e-mail osoby prowadzącej sprawę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia ofert oczekujemy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16.03.2018 r. do godz. 20:00.
Ofertę należy złożyć elektronicznie z opisem „Oferta na wynajem stanowisk handlowych i usługowych oraz innych atrakcji towarzyszących imprezie plenerowej rekreacyjnej i masowej pn. Dożynki Gminne-Kobierzyce 2018”, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy o upewnienie się czy e-mail dotarł) lub w trwale zamkniętym, nienaruszonym opakowaniu z napisem „Oferta na wynajem stanowisk handlowych i usługowych oraz innych atrakcji towarzyszących imprezie plenerowej rekreacyjnej i masowej pn. Dożynki Gminne-Kobierzyce 2018” i tytułem zadania, którego dotyczy - w sekretariacie KOK. Wszelkie elementy oferty nieopakowane mogą nie być brane pod uwagę podczas otwarcia i oceny.

ZMIANA TREŚCI OGŁOSZENIA O KONKURSIE OFERT  NA WYNAJEM STANOWISK HANDLOWYCH I USŁUGOWYCH ORAZ INNYCH ATRAKCJI
TOWARZYSZĄCYCH IMPREZIE PLENEROWEJ REKREACYJNEJ I PLENEROWEJ MASOWEJ  25-26.08.2018 – DOŻYNKI GMINNEOrganizator informuje, iż zmianie ulega ogłoszenie o konkursie ofert na WYNAJEM STANOWISK HANDLOWYCH I USŁUGOWYCH ORAZ INNYCH ATRAKCJI TOWARZYSZĄCYCH IMPREZIE PLENEROWEJ REKREACYJNEJ I PLENEROWEJ MASOWEJ


tj. pkt. 3, lit. d ogłoszenia w ten sposób, iż na zgłoszenia ofert Organizator oczekuje w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 marca 2018r. oraz pkt. 4 lit. i, oferta musi mieć ważność nie krótszą niż do dnia 23 kwietnia 2018r., a także pkt. 8, Organizator przewiduje zawrzeć umowę z Wykonawcami, którzy złożą najkorzystniejszą ofertę w konkursie do dnia 23 kwietnia 2018 r.

Początek strony