Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

Finał konkursu Poetyckiego „Ja i mój świat”

Już po raz trzeci, z okazji Miedzynarodowego Dnia Poezji Dziecięcej, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach przeprowadziło Konkurs Poetycki „Ja i Mój Świat”, którego podsumowanie miało miejsce w sobotę, 12.12.09, podczas uroczystej gali w sali widowiskowej GCKiS w Kobierzycach.

12 grudnia odbyła się kolejna edycja Kobierzyckiej Ligi Mistrzów Gminnego Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce.

Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce wraz z Sołtysem oraz Radą Sołecką wsi Bielany Wrocławskie przygotowało kolejną edycję Kobierzyckiej Ligi Mistrzów. Tym razem na sali gimnastycznej Gminnego Zespołu Szkół w Bielanach Wrocławskich spotkały się drużyny GCKiS w kategorii żak oraz orlik. W tej pierwszej dominował zespół gospodarzy, na co dzień prowadzony przez Waldemara Berneckiego.

Mikołajkowy Turniej Szachowy

5 grudnia w obiekcie wielofunkcyjnym w Bielanach Wr. odbył się turniej szachowy, na który przybyło około 100 os., w tym  41 zawodników. Organizatorem turnieju było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach oraz sołtys i rada sołecka wsi Bielany Wr. Punktualnie o 15.00 imprezę otworzył dyrektor GCKiS w Kobierzycach,  Artur Cierczek wraz z sołtysem wsi Bielany Wr., Krzysztofem Regulskim.

7 grudnia w Operze Wrocławskiej odbyło się IX Spotkanie Dzieci Wyleczonych z Choroby Nowotworowej. Co roku w tego typu spotkaniach uczestniczy kilkaset pacjentów walczących z chorobą, tych, którzy z nią wygrali, i ich rodzin. W spotkaniach biorą udział również osoby i przedstawiciele instytucji wspierających Wrocławską Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Tradycyjnym punktem spotkania było uroczyste wręczenie „Kropli życia”, która jest podziękowaniem pacjentów kliniki jej darczyńcom.

Bluesowo - soulowy wieczór w GCKIS.
Blues, soul, a nawet pop królowały w sobotnie popołudnie w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach. Wszystko to stało się za sprawą koncertu Elżbiety Dębskiej  - wokalistki, która  wraz ze swoim zespołem wykonała po polsku i po angielsku utwory zarówno swojego autorstwa jak i popularne szlagiery amerykańskiej piosenkarki rockowej, soulowej i bluesowej Janis Joplin.

Początek strony