Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

W przedostatni dzień ubiegłego roku odbył się rockowy koncert zespołu Stan Surowy. Grupa grająca na co dzień w GCKiS, przyciąga na koncerty spore grono wiernych fanów. Tym razem nie było inaczej. Kawiarnia GCKiS dosłownie pękała w szwach. Kolejne koncerty w kawiarni już niebawem.

W kawiarni GCKiS w dniach 26-27.12.2011 odbył się turniej w bilarda. W zmaganiach wzięło udział 14 zawodników (w tym jedna zawodniczka). Turniej rozpoczął się fazą grupową. Z każdej z czterech grup wychodziło po dwóch zawodników, którzy metodą losowania podzieleni zostali na kolejne dwie grupy. Do półfinału turnieju awansowało czterech zawodników. W finale rozegranym między Pawłem Chołodowskim, a Andrzejem Damianem, wygrał ten pierwszy, natomiast w walce o trzecie miejsce Sebastian Zgoda pokonał  Łukasza Chołodowskiego. To pierwszy turniej z cyklu zmagań bilardowych. Więcej informacji o kolejnym znajdziecie Państwo w kawiarni GCKiS.


Kamila Zgoda
Kajetan Kruk

Wspólne kolędowanie, życzenia, łamanie opłatkiem. Kolejne przepiękne spotkanie opłatkowe już za nami. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu, które odbyło się w sali widowiskowej GCKiS 16.12.2011.

W sobotę 10 grudnia 2011r. o godz.9.00 w sali ośrodka wielofunkcyjnego w Bielanach Wrocławskich rozegrano V Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem  imprezy było GCKiS w  Kobierzycach a patronatem i fundatorem wszystkich nagród było sołectwo Bielany Wroclawskie, z sołtysem Adamem Orylskim, który uroczyście otworzył turniej.

Kolejny, czwarty już koncert w ramach projektu „Kobierzyckie spotkania z kulturą” został zorganizowany z okazji mikołajek. W swoistym prezencie dla mieszkańców gminy Kobierzyce  organizator – Gminne Centrum Kultury i Sportu – zaserwowało danie wyjątkowe, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. Całość okraszona została szczyptą humoru i wyśmienitego nastroju, jaki panował tego dnia (6.12.2011) w sali Obiektu Wielofunkcyjnego w Bielanach Wrocławskich. A wszystko to za sprawą wyjątkowego na polskiej scenie muzycznej artysty – Grzegorza Turnaua, który wystąpił w towarzystwie jednego z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika.

Początek strony