Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

W dniu 22.12.2012r. na hali sportowo – widowiskowej w Kobierzycach odbył się zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach oraz Klub sportowy Polonia Bielany Wrocławskie, kolejny już turniej w halową piłkę nożną tym razem dla chłopców w kat. wiekowej „junior starszy”.

W sobotę 20 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kobierzycach odbyły się III Eliminacje PMMS RC. Najsilniej modelarstwo samochodowe rozwinięte jest na Dolnym Śląsku. Obecnie najwięcej zawodników skupionych jest wokół miejscowości Ścinawka Średnia (tam w sezonie 2012/13odbywa się, aż 8 eliminacji PMMS). Do Ścinawki zjeżdżają zawodnicy z Polski, Czech i Niemiec. W trakcie całego cyklu 2012/13 zawody odbywają się także w Kobierzycach i Nowej Rudzie.

Grudzień 2012 roku obfituje w Mikołajkowe imprezy- i tak w trzecią kolejną  niedzielę tj.16 grudnia 2012r. o godz.10.00 w sali ośrodka wielofunkcyjnego w Bielanach Wrocławskich rozegrano  Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem  imprezy było GCKiS w  Kobierzycach a patronem i fundatorem nagród było sołectwo Bielan Wroclawskich.

W dniu 16.12.2012r. na Hali Sportowej - Widowiskowo w Kobierzycach odbył się piłkarski turniej seniorów. Wzięły w nim udział drużyny z terenu Gminy Kobierzyce na co dzień występujące w klasie B i C. Na turniej stawiło się 8 zespołów które w wyniku losowania podzielono na 2 grupy.

Mistrzowie Polski z Kobierzyc.

W dniach 8-9 grudnia dzieci i młodzież z sekcji karate kyokushin brały udział w Mistrzostwach Polski Dzieci i Kadetów Polish Open w Lublinie. Gminne Centrum Kultury i Sportu reprezentowało czterech zawodników z sekcji karate. Występ naszej reprezentacji był bardzo udany: Natalia Chrzanowska i Jarosław Krzywisz zdobyli Mistrzostwo Polski, a wicemistrzostwo zdobyła Klaudia Chrzanowska. Paweł Michniewicz niestety przegrał swoją drugą walkę eliminacyjną i uplasował się na 5 miejscu .

Początek strony