Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

Niedzielne południe, 15.12.2013, w Hali Sportowo – Widowiskowej w Kobierzycach upłynęło pod znakiem najpopularniejszej w naszej gminie sztuki walki. Na dwóch matach zawodnicy rywalizowali w III Mikołajkowym Turnieju Kata Karate Shinkyokushin. Ponad 130 zawodników zaprezentowało układy kata w 11 kategoriach. Otwarcia konkursu dokonali sensei Jacek Lamot oraz Dyrektor GCKiS Artur Cierczek.

W niedzielę  09 grudnia 2013r. o godz.9.30 w sali ośrodka wielofunkcyjnego w Bielanach Wrocławskich rozegrano V Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem  imprezy było GCKiS w  Kobierzycach a patronatem i fundatorem nagród było sołectwo Bielan Wroclawskich z sołtysem Adamem Orylskim.

Dla dzieci z gminy Kobierzyce mikołajkowy weekend pod znakiem wyśmienitej zabawy. A wszystko to za sprawą zorganizowanych przez GCKiS bali karnawałowo – choinkowych dla najmłodszych. Pierwszy bal, dla dzieci z północnej części gminy, odbył się 7.12.2013 w ośrodku wielofunkcyjnym w Bielanach Wrocławskich. Kolejny, dla Kobierzyc i pozostałych miejscowości, zorganizowano w niedzielę 8.12.2013 w Hali Sportowo – Widowiskowej w Kobierzycach

KOBIERZYCKIE ZMAGANIA NA MACIE

W sobotę 7. grudnia 2013r. w Hali Sportowo – Widowiskowej odbył się „MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO O PUCHAR WÓJTA GMINY KOBIERZYCE”, gdzie na pięciu przygotowanych wcześniej matach udział wzięło kilkudziesięciu zawodników oraz zawodniczek. Oficjalnego otwarcia zawodów judo, oprócz trenera UKS Bielik Grzegorza Harężlaka dokonali:  Elżbieta Regulska – prezes Stowarzyszenia „Bielany dla Ciebie” oraz dyrektor GCKiS w Kobierzycach – Artur Cierczek. 

W dniu 01.12.2013r. w  Hali Sportowo Widowiskowej w Kobierzycach odbył się mikołajkowy turniej piłkarski w ramach Kobierzyckiej Ligi Mistrzów. W turnieju wzięły udział zespoły: żaków, orlików, młodzików oraz trampkarzy. Drużyny obecne na turnieju reprezentowały sekcje Gminnego Centrum Kultury i Sportu z Jaszowic, z Kobierzyc oraz z Bielan Wrocławskich. Liczna grupa kibiców, która przybyła na turniej, była świadkiem wielu ciekawych i emocjonujących spotkań na parkiecie.  Po rozegraniu wszystkich spotkań klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych wyglądała następująco :

Początek strony