Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

P8180017Spotkanie z niezwykłą osobą - możliwe było w sobotnie popołudnie, 06 grudnia, o godz. 14.00 w Bibliotece Publicznej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach, dzięki wizycie Pani Haliny Kuropatnickiej – Salamon, poetki brajlistki, prozatorki, członkini Związku Literatów Polskich.

Młodzież oraz instruktorzy z Gminnego Centrum Kultury i Sportu przygotowali piękną, bożonarodzeniową opowieść muzyczną, która została zaprezentowana podczas uroczystego Opłatka Samorządowego, który odbył się w sali widowiskowej GCKiS.

Wszystkim zaproszonym gościom bardzo podobał się występ, szczególnie tych najmłodszych zespołów: Jagódek i Promyczków. Prócz nich wystąpili starsi wychowankowie oraz instruktorzy.

W dniu 20.12.2014r w Hali Sportowo Widowiskowej w Kobierzycach odbył się turniej w ramach Kobierzyckiej Ligii Mistrzów. Wzięły w nim udział dzieci zrzeszone w sekcjach Gminnego Centrum Kultury i Sportu.  Reprezentacje trzech sekcji (Jaszowice, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie) rywalizowały między sobą w następujących kategoriach :  Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz.

Grudzień 2014 roku obfituje, jak co roku, w Mikołajkowe imprezy - i tak  06 grudnia 2014r. o godz. 9.30 w sali ośrodka wielofunkcyjnego w Bielanach Wrocławskich rozegrano  jedną z kilku imprez zaplanowanych ,w tym dniu do realizacji, przez GCKiS to Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem imprezy było GCKiS w Kobierzycach a patronatem i fundatorem wszystkich nagród było sołectwo Bielan Wroclawskich z sołtysem Adamem Orylskim.

POEZJA MALOWANA PĘDZLEM – KOBIERZYCKIE SPOTKANIE Z HALINA KUROPATNICKĄ – SALAMON I MAŁGORZATĄ SZAŁEK

Spotkanie z niezwykłą osobą - możliwe było w sobotnie popołudnie, 06 grudnia, o godz. 14.00 w Bibliotece Publicznej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach, dzięki wizycie Pani Haliny Kuropatnickiej – Salamon, poetki brajlistki, prozatorki, członkini Związku Literatów Polskich.

Początek strony