Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2016 12 17 klm 19W sobotę, 17.12.2016 r. w Hali Sportowo Widowiskowej w Kobierzycach odbył się turniej piłkarski w ramach Kobierzyckiej Ligii Mistrzów. Wzięły w nim udział dzieci trenujące w Super Akademii Piłki Nożnej Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Reprezentacje trzech sekcji - Jaszowic, Kobierzyc i Bielan Wrocławskich - rywalizowały między sobą w następujących kategoriach wiekowych: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik.

2016 12 15 wieczor koled 01W grudniowy czwartek, 15.12.2016 r. w filii GCKiS w Tyńcu Małym, spotkaliśmy się podczas "Wieczoru kolęd i pastorałek" . W koncercie zaprezentowały swoje umiejętności  wokalno-instrumentalne dzieci i młodzież z Tyńca Małego oraz Kobierzyc. Spotkanie stało się wyjątkową okazją do integracji wychowanków GCKiS z różnych miejscowości.

2016 12 16 wystawa ugk 10W piątek, w Urzędzie Gminy Kobierzyce pojawiła się wyjątkowa wystawa, przygotowana przez dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia do świetlic profilaktyki środowiskowej, działające na terenie naszej gminy. Przez najbliższe dni będziecie mogli Państwo podziwiać stroiki, pachnące świerkiem ozdoby Bożonarodzeniowe. Zachęcamy do obejrzenia wystawy.

2016 12 10 zakonczenie australia 4910.12.2016r. w GCKiS w Kobierzycach odbyło się zakończenie całorocznego projektu „Australia i Oceania”, w którym brały udział dzieci ze świetlic profilaktyki środowiskowej z miejscowości: Kobierzyce, Pustków Żurawski, Bielany Wrocławskie, Ślęza, Szczepankowice, Kuklice, Królikowice oraz Krzyżowice. Podsumowaniem spotkań był konkurs między świetlicowy na wykonanie makiet rafy koralowej, na którym gościliśmy również świetlice z Owsianki, Magnic i Cieszyc.

2016 12 11 wernisaz zajac 25W dniu 11.12.2016 r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w zaprezentowano twórczość młodej mieszkanki gminy Kobierzyce - Pauliny Zając, która tworzy niezwykle ciekawe i oryginalne prace wykonywane rzadką i mało znaną techniką „dotwork”. Technika ta wymaga wiele cierpliwości, aby metodą kropkowania wykonywać dzieła charakteryzujące się dodatkowo niespotykaną precyzją.

Początek strony