Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2017 12 20 jubileusz 13Przed świętami, 20 grudnia na deskach Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich miało miejsce niezwykłe widowisko. Jubileusz 10-lecia świętowali tancerze z Kobierzyckiego Ośrodka Kultury. Od samego początku spektakli widzowie zostali porwani w niezwykłą, taneczną podróż w czasie. Uczestnicy sekcji TF TF Crew pracują na co dzień pod czujnym okiem choreografa, instruktor Agaty Kostrzewy-Mazurek.

2017 12 19 oplatek 13"A nadzieja znów wstąpi w nas, nieobecnych pojawią się cienie... Uwierzymy kolejny raz, w jeszcze jedno Boże Narodzenie"

We wtorek, 19.12.2017 r. w sali widowiskowej Kobierzyckiego Ośrodka Kultury zabłysło światełko pokoju, które na spotkanie opłatkowe dostarczyła drużyna Harcerzy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Wysokiej. Harcerze przybliżyli zgromadzonym historię światełka oraz jego podróż z Betlejem. Przypadające w tym roku 27.Betlejemskie Światło Pokoju okrąża świat pod hasłem "W Tobie jest Światło!". Przy dźwiękach kolęd harcerze rozdali symboliczne lampiony przedstawicielom władz Gminy Kobierzyce, Powiatu Wrocławskiego a także przedstawicielom organizacji, instytucji publicznych, placówek edukacyjnych i zaproszonym gościom.

2017 12 18 sybiracy 12„Tej nocy jest łatwiejszy świat, zdarzyć się może każdy cud. Co rok od dwóch tysięcy lat jest przecież dzieckiem Bóg”.
W poniedziałek 18.12.2017 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury odbyła się „Wigilia Sybiracka”. Tego wyjątkowego dnia gościliśmy członków Związku Sybiraków Koła Terenowego w Kobierzycach. W rodzinnej, pełnej ciepła i ludzkiej życzliwości atmosferze wspólnie kolędowaliśmy, dzieliliśmy się opłatkiem i przeżywaliśmy magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

2017 09 12 festyn swiateczny 03Święta tuż tuż... a świąteczną atmosferę można już było poczuć w miniony weekend w Kobierzycach. Wszystko to za sprawą Festynu Świątecznego, podczas którego nie zabrakło fantastycznych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wspólne świętowanie rozpoczęło się uroczystym zapaleniem lampek na choince przed Halą Sportowo-Widowiskową. Razem z Wójtem Gminy Kobierzyce - Panem Ryszardem Pacholikiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Kobierzyce - Panią Elżbietą Regulską wspólnie odliczaliśmy sekundy dzielące nas od rozpoczęcia kobierzyckiego festynu... i zaczęło się! :)

2017 11 11 swieto 01„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna” – Jan Paweł II
W sobotnie popołudnie, 11.11. w Kobierzycach odbyły się uroczystości 99-tej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym wyjątkowym dniu, mogliśmy oddać hołd naszym walecznym przodkom, którzy za wolność przyszłych pokoleń i niepodległość swojej ukochanej ojczyzny zapłacili własną krwią i życiem.

Początek strony