Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

20017 01 28 noworoczny turniej 01W sobotę, 28.01.2017 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kobierzycach odbył się „II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w ramach projektu Super Akademii GCKIS”. Przybyłych zawodników przywitał Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Pan Artur Cierczek, który oficjalnie otworzył turniej.

W zmaganiach piłkarskich wzięli udział najstarsi adepci Super APN naszego Centrum – „Trampkarze” oraz „Juniorzy Młodsi”. W turnieju zmierzyły się drużyny: w kategorii wiekowej „Trampkarz” - dwie drużyny reprezentujące Super Akademię GCKiS Kobierzyce, Nefryt Jordanów Śląski oraz KS Oława. Natomiast w kategorii „Junior Młodszy” zagrały również dwa zespoły gospodarzy oraz Nefryt Jordanów Śląski. Po rozegraniu wszystkich meczy grupowych, klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych wyglądała następująco:

"TRAMPKARZ" "JUNIOR MŁODSZY"

I. Nefryt Jordanów Śląski
II. Super Akademia GCKIS Kobierzyce II
III. Super Akademia GCKIS Kobierzyce I
IV. KS Oława

I. Super Akademia GCKIS Kobierzyce I
II. Nefryt Jordanów Śląski
III. Super Akademia GCKIS Kobierzyce II

 

W przerwach między meczami wszyscy zawodnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach.
Kolejny turniej odbędzie się już 26.02.2017 r., w ramach Kobierzyckiej Ligi Mistrzów – II etap halowy, na który już dziś gorąco zapraszamy.

Tomasz Legodziński

Początek strony