Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2017 12 20 jubileusz 13Przed świętami, 20 grudnia na deskach Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich miało miejsce niezwykłe widowisko. Jubileusz 10-lecia świętowali tancerze z Kobierzyckiego Ośrodka Kultury. Od samego początku spektakli widzowie zostali porwani w niezwykłą, taneczną podróż w czasie. Uczestnicy sekcji TF TF Crew pracują na co dzień pod czujnym okiem choreografa, instruktor Agaty Kostrzewy-Mazurek.

Jubileuszowy spektakl w wyjątkowy sposób podsumował 10 lat pracy młodych, niezwykle uzdolnionych tancerzy. Grupa TFTF Crew, wcześniej Top Dance Crew , funkcjonuje w Ośrodku Kultury od 2007 roku. W tym czasie wspólnie przygotowali niemal 100 choreografii zespołowych, duetów i występów solowych, które cieszą się popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Spektakl jubileuszowy to kompozycja niezwykle spójna i przemyślana, jak taneczna podróż w czasie. Scenografię stanowiły profesjonalne teledyski, które wyświetlały się w tle układów tanecznych. Do każdego układu tancerze byli fantastycznie przygotowani, począwszy od makijażu i strojów, kończąc na samych układach i pracy, jaką młodzi tancerze włożyli wraz z panią choreograf w przygotowanie spektakli.
Na scenie pojawili się zarówno najmłodsi tancerze z Akademii Malucha, jak i ci nieco starsi, z grup Misiaki Crew, Bang Bang Crew, Yo Yo Crew oraz Hive Five Crew. Ci, którzy nie mogli być z nami, przegapili wyjątkowe widowisko. Tych którzy chcą dołączyć do „tanecznej rodziny” TF TF Crew, zapraszamy na zajęcia taneczne do Kobierzyckiego Ośrodka Kultury.

Anita Kruczykowska

Początek strony