Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 08 25 festiwal ludowy 03W sobotę 25 sierpnia 2018 r. w Kobierzycach, odbył się IX Festiwal Kultury Ludowej. W festiwalu wzięło udział 16 zespołów z całego Dolnego Śląska: Olbrachtowiczanki z Olbrachtowic, Listek Koniczyny z Mietkowa, Różyczki z Dobroszyc, Wesołe Nutki z Mąkolna, Złotokłose z Kondratowic, Czerwone Róże z Dobromierza, Uśmiech z Dobroszyc, Żarki z Żarek Średnich, Niezła Paka z Dobroszyc, Retro ze Strzegomia, Kwiat Powoju z Ząbkowic Śląskich, Aster z Domasławia, Złocienie z Ząbkowic Śląskich, Siwy Włos z Piławy Górnej, Akord ze Świebodzic i Jarzębina z Kobierzyc.

2018 08 26 dozynki gminne 18Święto Plonów w Kobierzycach to już tradycja. Od lat rolnicy naszej gminy świętują zwieńczenie całorocznej, trudnej i wymagającej pracy w gospodarstwie. Tegoroczne Dożynki Gminne w Kobierzycach odbyły się w dniach 25-26.08.2018 r. Pierwszego dnia na naszej scenie zaprezentowały się zespoły folklorystyczne, które gościliśmy podczas IX Festiwalu Kultury Ludowej. Wieczorem, zaprosiliśmy mieszkańców naszej gminy na koncert Mateusza Mijala, zespołu Exelent oraz wspólnie bawiliśmy się podczas dyskoteki pod gwiazdami, którą poprowadził zespół Heaven.

2018 08 03 swieto policji 07Tegoroczne Święto Policji funkcjonariusze z powiatu wrocławskiego, obchodzili w hali sportowo - widowiskowej im. Adama Wójcika na terenie Kobierzyc. Nie wszyscy wiedzą, że w tym roku obchodzimy 99 rocznicę powstania Policji Państwowej! W wydarzeniu udział wziął m.in. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński oraz przedstawiciele samorządu lokalnego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, emerytowani policjanci, związki zawodowe i inni zaproszeni goście.

2018 07 10 wtorek trzy 04Warsztaty wakacyjne w Kobierzyckim Ośrodku Kultury dobiegły końca. Za nami ostatni tydzień wspólnej zabawy. Nasi podopieczni dostarczyli nam ogromną dawkę pozytywnej energii, wykazali się pomysłowością i są dla nas fantastyczną inspiracją. Zobaczcie, jak wspólnie spędziliśmy czas podczas zajęć III turnusu wakacji.

2018 07 04 sroda dwa 02Gwarno, wesoło i z niesamowitą energią - tak wspólnie z dziećmi wkroczyliśmy w drugi tydzień warsztatów wakacyjnych. Od poniedziałku do piątku wspólnie bawiliśmy się i uczyliśmy nowych rzeczy, rozwijaliśmy wyobraźnię i nawiązywaliśmy nowe znajomości.

Początek strony