Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 07 10 wtorek trzy 04Warsztaty wakacyjne w Kobierzyckim Ośrodku Kultury dobiegły końca. Za nami ostatni tydzień wspólnej zabawy. Nasi podopieczni dostarczyli nam ogromną dawkę pozytywnej energii, wykazali się pomysłowością i są dla nas fantastyczną inspiracją. Zobaczcie, jak wspólnie spędziliśmy czas podczas zajęć III turnusu wakacji.

2018 07 04 sroda dwa 02Gwarno, wesoło i z niesamowitą energią - tak wspólnie z dziećmi wkroczyliśmy w drugi tydzień warsztatów wakacyjnych. Od poniedziałku do piątku wspólnie bawiliśmy się i uczyliśmy nowych rzeczy, rozwijaliśmy wyobraźnię i nawiązywaliśmy nowe znajomości.

2018 06 25 poniedzialek 23W poniedziałek, 25.06.2018 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury rozpoczął się pierwszy turnus warsztatów wakacyjnych. Już pierwszego dnia na naszych podopiecznych czekało sporo niespodzianek. Dzieci zbudowały z klocków roboty, które następnie ożyły za pomocą komputerów! W ten oto sposób straszył nas aligator, a bramkarz zawzięcie bronił swojej bramki. W tym czasie powstawały także wyjątkowe szklanki, na których dzieci grawerowały wybrany przez siebie wzór. Po obiedzie wykonały własne, kolorowe piłeczki antystresowe. Zapraszamy do galerii zdjęć.

2018 06 23 biesiada sleza 52Ognisko na polanie, kolorowe plecione wianki i niosący się nad rzeką śpiew… Tak 23.06. 2018 r. mieszkańcy sołectwa Ślęza przywitali rozpoczynające się lato. Pochmurne niebo nie zniechęciło do wspólnej zabawy uczestników „Nocy Świętojańskiej”, której po raz pierwszy towarzyszył „Przegląd Zespołów Ludowych”.

2018 06 21 krwiodawstwo 01Akcja krwiodawstwa zakończona! Od godz. 9:00 w czwartek 21.06.2018 r., w nasz Ośrodek Kultury odwiedzali potencjalni dawcy krwi. Akcja dobroczynna zgromadziła w Kobierzycach także Honorowych Dawców Krwi. Ja ko roku, biorą w niej udział także pracownicy KOK oraz KOSiR. O bezpieczeństwo dawców zadbał wykwalifikowany personel medyczny z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ - Stacja Terenowa we Wrocławiu. Za pomoc w przeprowadzeniu akcji krwiodawstwa oraz Państwa zaangażowanie i dobre serca - serdecznie dziękujemy! :)

Początek strony