Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 08 03 swieto policji 07Tegoroczne Święto Policji funkcjonariusze z powiatu wrocławskiego, obchodzili w hali sportowo - widowiskowej im. Adama Wójcika na terenie Kobierzyc. Nie wszyscy wiedzą, że w tym roku obchodzimy 99 rocznicę powstania Policji Państwowej! W wydarzeniu udział wziął m.in. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński oraz przedstawiciele samorządu lokalnego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, emerytowani policjanci, związki zawodowe i inni zaproszeni goście. Po uroczystym wręczeniu nagród, awansów i odznaczeń Wójt gminy Kobierzyce w swoim przemówieniu podziękował policjantom za dobrą współpracę, oraz wyraził zadowolenie z powodu stale rosnącego poziomu bezpieczeństwa na terenie podległym wrocławskiej komendzie miejskiej.
Policjanci świętowali wspólnie z mieszkańcami na przygotowanym z tej okazji festynie. Kobierzycki Ośrodek Kultury przygotował na ten dzień warsztaty plastyczne dla dzieci, nie zabrakło też stoiska promocyjnego, przy którym rozdawano gadżety i przede wszystkim promowano dożynki gminne w Kobierzycach 2018r.

2018 07 10 wtorek trzy 04Warsztaty wakacyjne w Kobierzyckim Ośrodku Kultury dobiegły końca. Za nami ostatni tydzień wspólnej zabawy. Nasi podopieczni dostarczyli nam ogromną dawkę pozytywnej energii, wykazali się pomysłowością i są dla nas fantastyczną inspiracją. Zobaczcie, jak wspólnie spędziliśmy czas podczas zajęć III turnusu wakacji.

2018 07 04 sroda dwa 02Gwarno, wesoło i z niesamowitą energią - tak wspólnie z dziećmi wkroczyliśmy w drugi tydzień warsztatów wakacyjnych. Od poniedziałku do piątku wspólnie bawiliśmy się i uczyliśmy nowych rzeczy, rozwijaliśmy wyobraźnię i nawiązywaliśmy nowe znajomości.

2018 06 25 poniedzialek 23W poniedziałek, 25.06.2018 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury rozpoczął się pierwszy turnus warsztatów wakacyjnych. Już pierwszego dnia na naszych podopiecznych czekało sporo niespodzianek. Dzieci zbudowały z klocków roboty, które następnie ożyły za pomocą komputerów! W ten oto sposób straszył nas aligator, a bramkarz zawzięcie bronił swojej bramki. W tym czasie powstawały także wyjątkowe szklanki, na których dzieci grawerowały wybrany przez siebie wzór. Po obiedzie wykonały własne, kolorowe piłeczki antystresowe. Zapraszamy do galerii zdjęć.

2018 06 23 biesiada sleza 52Ognisko na polanie, kolorowe plecione wianki i niosący się nad rzeką śpiew… Tak 23.06. 2018 r. mieszkańcy sołectwa Ślęza przywitali rozpoczynające się lato. Pochmurne niebo nie zniechęciło do wspólnej zabawy uczestników „Nocy Świętojańskiej”, której po raz pierwszy towarzyszył „Przegląd Zespołów Ludowych”.

Początek strony