Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 02 04 gerczak 09Z czym zazwyczaj kojarzy się nam styczeń? Najczęściej zapewne z zimą, ale w tym mroźnym miesiącu świętujemy dwa niezwykle ważne w kalendarzu dni - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji w niedzielę 04.02.2018 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury odbył się koncert, przygotowany dla naszych drogich Babć i Dziadków. Nasze spotkanie rozpoczął występ Reprezentacyjnego Chóru Dziecięcego KOK: sekcji z Kobierzyc i Bielan Wrocławskich.

Chórzyści podczas swoich występów nie tylko śpiewają ale też tańczą na scenie. Po raz pierwszy wykonali jeden ze swoich utworów w kanonie, co jest nie lada wyzwaniem zwłaszcza, że chór rozpoczął swoją działalność w październiku ubiegłego roku! Zwieńczeniem niedzielnego wieczoru był fantastyczny występ Pana Romana Gerczaka, który swoim energicznym, pełnym humoru koncertem podbił serca kobierzyckiej publiczności - zarówno Babć i Dziadków jak i obecnych na sali wnuków. Przygotowany przez Artystę program składał się ze znanych i lubianych utworów, wśród których nie mogło zabraknąć oczywiście piosenki "Zabrałaś mi lato". Pan Gerczak zaprosił publiczność do wspólnego śpiewania na scenie, a takiego zaproszenia po prostu nie można zmarnować! Obecne na sali dzieci z ogromnym zapałem zajęły miejsca przy boku naszego Gościa, by wspólnie z nim wykonać "Takie ładne oczy", "Hej sokoły" czy "Dziesięć w skali Beauforta". Na scenie nie mogło także zabraknąć Bossmana!

Babciom, Dziadkom, wnukom i rodzicom oraz wszystkim, którzy spędzili z nami niedzielny wieczór - serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę. Tych, którzy przegapili ten niesamowity koncert - zapraszamy do obejrzenia filmu na naszym profilu na Facebooku.

Anita Kruczykowska

Początek strony