Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 02 18 zakochane bielany 46Miłosna atmosfera w Kobierzyckim Ośrodku Kultury trwa od 14 lutego, święta zakochanych - Walentynek. W niedzielę 18.02.2018 r. mieszkańcy Gminy Kobierzyce zostali zaproszeni na wyjątkowe, muzyczno-taneczne spotkanie, które odbyło się w Obiekcie Wielofunkcyjnym w Ślęzie.

Koncert "Zakochane Bielany" rozpoczął się taneczną prezentacją sekcji tańca towarzyskiego, prowadzonej przez instruktora Łukasza Cichowskiego. Profesjonalnie przygotowana grupa, z przygotowanymi do pokazów strojami porwała bielańską publiczność tańcami standardowymi i latynoamerykańskimi. Pasję, zamiłowanie do tańca i radość, jaką on daje aż promieniała z twarzy tancerzy. Następnie na scenie pojawili się Marietta i Ivan Koziupa, którzy zaśpiewali i zagrali utwory "Ludzkie gadanie", "Weselne dzieci" oraz ukraińską pieśń "Trzy topole".

Podsumowaniem koncertu pełnego miłości, był występ Duo Cantiga - Philippe Villa i Anastasia Maximkina, francusko-rosyjskiego duetu gitarzystów. Z instrumentów naszych gości zabrzmiały m.in. renesansowe dźwięki, ale muzycznych doznań nasi goście zaserwowali publiczności przygotowaną prezentację multimedialną. Na koniec, francuscy artyści o polskich korzeniach, rozdali otrzymane kwiaty paniom, które zasiadły wśród publiczności.

"Miłość rośnie wokół nas..." Bielańskie święto zakochanych nie udałoby się, gdyby nie uczucie, które łączy małżeństwa prezentujące się podczas koncertu, zaczynając od tanecznych, kończąc na muzycznych i tych, które zasiadły wśród publiczności. Jak widać - to po prostu musi być prawdziwa miłość.

Anita Kruczykowska

Początek strony