Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 06 05 chor dzieciecy 15Wielkimi krokami zbliża się do nas koniec roku szkolnego. W czerwcu robimy się nieco sentymentalni, a wszystko to przez wakacje. Myślami jesteśmy z naszymi podopiecznymi i wspominamy wszystkie piękne minione wydarzenia okolicznościowe z Waszym udziałem. Wśród takich wspomnień jest także utworzenie Reprezentacyjnego Chóru Dziecięcego KOK. Kto by pomyślał, że od tamtej chwili minął już prawie rok!

We wtorek, 5 czerwca sekcja chóru dziecięcego z Kobierzyc wraz z panią dyrygent Aleksandrą Tarnowską wspólnie przygotowali specjalne spotkanie, podsumowujące sezon artystyczny 2017/2018. W zajęciach integracyjnych uczestniczyli nasi młodzi chórzyści, ich rodzeństwo, rodzice a nawet babcie i dziadkowie. Zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć wraz z dziećmi w zajęciach przygotowanych przez Panią Olę. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, muzycznych gier, zabaw i tańca w których wszyscy chętnie wzięli udział.

Na zakończenie chórzyści otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Przy słodkim poczęstunku mogliśmy powspominać "pierwsze sceniczne kroki" Reprezentacyjnego Chóru Dziecięcego KOK, w tym m.in. debiut podczas uroczystości 760 lecia Kobierzyc. Teraz czas na słoneczne wakacje. Do zobaczenia we wrześniu!

Początek strony